Czekoladowe Ferie w Galerii Tęcza

2019-01-22 13:00:00 reklama@calisia.pl

W dniach 23 -26 stycznia 2019 w godz. od 10.00 do 18.00 na pierwszym piętrze Galerii Tęcza pojawi się kolorowa i przepyszna Fabryka Czekolady.

W Fabryce dzieci, pod czujnym okiem animatorów, będą tworzyły własne czekoladki. Każdy uczestnik zabawy otrzyma fartuch, rękawiczki i czepek, więc od razu poczuje się jak prawdziwy cukiernik. Każde dziecko otrzyma również foremkę w kształcie czekoladki, do której zostanie nalana masa ze specjalnego czekoladowego kotła. Foremki trafią na taśmie do specjalnej maszyny, z której wyjdą już prawdziwe czekoladki. Głównym zadaniem małych cukierników będzie dekorowanie słodyczy. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach ustawione zostaną maszyny do lukrowania i dekorowania jadalnymi posypkami. Każde dziecko będzie mogło samo ozdobić swoją czekoladę. Tak przygotowana słodka przekąska może być świetnym podarunkiem dla Mamy, Taty, Babci lub Dziadka.

- Odwiedziny w Fabryce Czekolady, to z pewnością najlepsza propozycja spędzenia wspólnego czasu podczas ferii zimowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas w te 4 słodkie dni. Nasza czekoladowa fabryka będzie czynna od 10.00, aż do godziny 18.00 – mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tęcza.

Przy Fabryce Czekolady nie zabraknie również zabaw. Dzieci będą mogły wziąć udział w animacjach o tematyce związanej z czekoladą, a także dowiedzieć się więcej o procesie powstawania słodkich specjałów poprzez udział w wyjątkowych pokazach, animacjach i projekcjach filmu edukacyjnego.

W ostatnim dniu akcji 26 stycznia dodatkowa atrakcja dla Klientów Galerii, którzy dokonają zakupu na kwotę min. 30 zł i zgłoszą się do punktu obsługi będą mogli odebrać słodki upominek – niespodziankę*.

*ilość nagród ograniczona

Galeria Tęcza
ul.3 Maja 1
62-800 Kalisz

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ