Motoryzacja

Cysterna w rowie na DK 25

2020-09-16 09:24:20 red

Groźne zdarzenie na krajowej 25 w miejscowości Zbiersk. Kierowca samochodu ciężarowego (cysterny) najprawdopodobniej zasłabł i zjechał do rowu. Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszej czytelniczki.

fot. Czytelniczka portalu Aleksandra
fot. Czytelniczka portalu Aleksandra

Do zdarzenia doszło w środę, w godzinach porannych w miejscowości Zbiersk - Najprawdopodobniej 62-letni kierowca zasłabł za kierownicą, zjechał na pobocze po czym pojazd przewrócił się na bok – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz. W zdarzeniu nie brał udziału inny pojazd.

Mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

 

[Aktualizacja, godz. 11.35]

Jak przekazuje rzecznik prasowy kaliskiego szpitala Paweł Gawroński mężczyzna przebywa na OIOM-ie w stanie ciężkim stabilnym.

16 września 2020 r. o godz. 7:25 zostaliśmy zaalarmowani do wypadku samochodu ciężarowego w Zbiersku Cukrowni na DK 25....

Opublikowany przez OSP Stawiszyn Środa, 16 września 2020

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ