Kultura

Cyber Marian wystąpi w Szałem dla Laury!

2024-07-11 10:30:00 Mała Plaża Szałe

19 lipca, o godzinie 20:00, na terenie Małej Plaży w Szałem wystąpi popularny w internecie Cyber Marian w ramach trasy koncertowej, promującej jego projekt z kaliskim artystą o stworzonym na potrzeby projektu pseudonimie "Kaliszman". 

Mała Plaża Szałe
Mała Plaża Szałe
Cyber Marian znany jest przede wszystkim jako twórca internetowy, którego filmy generują milionową oglądalność. Jego parodia trailera filmu "Szybcy i wściekli" zdobyła popularność na całym świecie (wspominały o nim m.in. takie media jak : The Mirror, Metro czy BBC World  ). Wystartował on również w Rajdzie Dakar (Argentyna), gdzie na zlecenie PKN Orlen zrealizował również film "Składakar". Napisał także kilka książek, z czego najbardziej ujmującą jest bez wątpienia "Szeregowy Chłoniak", w której opowiada o swojej chorobie chłoniaka Hodgkina, z którą wygrał po siedmiu latach i dwóch przeszczepach szpiku. W młodości zdiagnozowano u niego chorobę Scheuermanna
 
W grudniu 2020 roku, we współpracy ze studiem deweloperskim CD Projekt RED, wyprodukował film „Cyberpunk 1977” na potrzeby promocji gry Cyberpunk 2077, ponadto zagrał jedną z głównych ról w filmie. 6 października 2021 roku film zdobył główną nagrodę w kategorii gaming podczas gali Grand Video Awards.
 
Koncert odbędzie się 19 lipca, o godzinie 20:00, na terenie Małej Plaży w Szałem. Wstęp za wrzuceniem cegiełki na rzecz chorej Laury.
 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować