Społeczne

Ciało mężczyzny w mieszkaniu przy ul. Widok. Służby zawiadomili zaniepokojeni sąsiedzi

2021-10-14 13:49:39 BK

Tragedia w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Widok w Kaliszu. Policja znalazła ciało mężczyzny.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Do zdarzenia doszło 14 października, przed godziną 10:00. Zaniepokojeni sąsiedzi zawiadomili służby o tym, że od dłuższego czasu nie mają kontaktu z jednym z lokatorów. Nikt nie odpowiadał i nie otwierał drzwi.

Na miejsce skierowano 2 zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policję. Strażacy przy użyciu drabiny próbowali zajrzeć do mieszkania przez okna balkonowe. Funkcjonariusze policji podjęli decyzję o wyważeniu drzwi do lokalu. 

Niestety potwierdziły się najgorsze obawy sąsiadów. W środku służby znalazły ciało mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych. 

- Był to zgon naturalny, bez udziału osób trzecich. Ciało zostanie wydane rodzinie - informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ