Biznes

Chcesz mieć najpiękniejszą panoramę Kalisza? Sprawdź nowopowstający budynek przy ul. Poznańskiej [Wizualizacje]

2020-09-15 07:00:00 reklama@calisia.pl

MTM CONSULTING rozpoczął realizacje nowej inwestycji na osiedlu Korczak. Przy ul. Poznańskiej 30 powstaje 5 piętrowy budynek mieszkalny. W części podziemnej będzie się znajdować 25 - stanowiskowa hala garażowa oraz część piwniczna z komórkami lokatorskimi. Lokale mieszkalne będą miały zróżnicowaną powierzchnię: od lokali typu studio o pow. 26 mkw do 3- pokojowych mieszkań o pow. 70 mkw z możliwością łączenia w celu uzyskania większej powierzchni. Niewątpliwym atutem każdego lokalu będą ponadnormatywne i przestronne tarasy, o powierzchni dochodzącej nawet do 31 mkw.

fot. MTM CONSULTING
fot. MTM CONSULTING

W bloku przy ul. Poznańskiej 30 do dyspozycji mieszkańców na dachu budynku zostanie oddany taras z widokiem na piękną panoramę Kalisza.

Budynek będzie wyposażony w szybkobieżną elektryczną i cichą windę. Winda będzie kursowała pomiędzy halą garażową, poprzez piętra, aż na taras słoneczny, skąd będzie można podziwiać przepiękną panoramę Kalisza.  

Blok będzie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej, co ma przełożenie na ekonomiczną eksploatację mieszkań. Dodatkowo, każdy lokal będzie indywidualnie opomiarowany, zatem koszty zużycia rozliczane będą wg rzeczywistych wskazań liczników.

W budynku będą zastosowane - wysokiej jakości oraz przyjazne środowisku - materiały budowlane.

Bryła budynku będzie stworzona z ceramicznych materiałów (POROTHERM), docieplony zostanie styropianem grubości 20 cm, otynkowany z zewnątrz tynkiem barwionym w masie silikatowej. W nowo budowanym bloku zamontowane zostaną okna trzyszybowe klasy A, które są stosowane w domach pasywnych znanych z energooszczędności.  

 Warto dodać, że infrastruktura osiedlowa realizowanej inwestycji zabezpiecza także miejsca postojowe dla mieszkańców.

Deweloper MTM Consulting od lat współpracuje tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi dostawcami i podwykonawcami, by zapewnić najwyższą jakość i staranność oddawanych lokali. Osiedle będzie sąsiadować  w bezpośredniej bliskości terenów zielonych Parku nad Krępicą.

Osoby zainteresowane szczegółami oraz zakupem mieszkań - prosimy o kontakt z Developerem pod nr tel.  537 537 538  i  537 537 536

 

MTM CONSULTING DEVELOPER
Al.Wojska Polskiego 116, Kalisz
 +48 537 537 537, +48 537 537 538

kuba@mazek-nieruchomosci.pl

  maciej@mazek-nieruchomosci.pl

 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ