Україна

Charytatywny Koncert dla Ukrainy w CKiS!

2022-03-30 17:00:00 CKiS

3 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

CKiS
CKiS

Na scenie CKiS wystąpią: Big Band Turek, Nalepa Project, Agnieszka Dulęba-Kasza z zespołem - Piosenki „Abonament na szczęcie” oraz Orkiestra Wielkich Serc Dorota Wróblewska, Łukasz Tomaszewski, Aleksandra Bilska.

3 kwietnia 2022, godz. 16.00

Bilety: 50 zł

Kup bilet»

https://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/64482/

 
Zespół muzyczny Big Band Miasta Turek powstał w kwietniu 2010 r. z inicjatywy grupy muzyków pochodzących z powiatu tureckiego. Pomysłodawcą i współtwórcą był dyrygent Big Bandu Krystian Siwek. Wraz z Martą Janicką i Pawłem Siwińskim postanowili założyć stowarzyszenie o nazwie "Stowarzyszenie Big Band Miasta Turek".
 
Prezesem stowarzyszenia został Paweł Siwiński, którego wybrano spośród muzyków grających w zespole.
 
Muzycy dzielą się na sekcje instrumentalne:
- instrumenty dęte blaszane - trąbki i puzony,
- instrumenty dęte drewniane - saksofony,
- sekcja rytmiczna - instrumenty perkusyjne, gitara basowa,
gitara elektryczna-solowa, pianino oraz wokaliści.
 
 
"Nalepa Project" - grupa muzyków z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego (Damian Pyrek -gitara, Jakub Wojtasiak - perkusja, Daniel Gwiaździński - klawisze, Kamil Pyrek - bas, Bartek Dreczko - wokal).

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować