Україна

Charytatywny Koncert dla Ukrainy w CKiS!

2022-03-30 17:00:00 CKiS

3 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

CKiS
CKiS

Na scenie CKiS wystąpią: Big Band Turek, Nalepa Project, Agnieszka Dulęba-Kasza z zespołem - Piosenki „Abonament na szczęcie” oraz Orkiestra Wielkich Serc Dorota Wróblewska, Łukasz Tomaszewski, Aleksandra Bilska.

3 kwietnia 2022, godz. 16.00

Bilety: 50 zł

Kup bilet»

https://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/64482/

 
Zespół muzyczny Big Band Miasta Turek powstał w kwietniu 2010 r. z inicjatywy grupy muzyków pochodzących z powiatu tureckiego. Pomysłodawcą i współtwórcą był dyrygent Big Bandu Krystian Siwek. Wraz z Martą Janicką i Pawłem Siwińskim postanowili założyć stowarzyszenie o nazwie "Stowarzyszenie Big Band Miasta Turek".
 
Prezesem stowarzyszenia został Paweł Siwiński, którego wybrano spośród muzyków grających w zespole.
 
Muzycy dzielą się na sekcje instrumentalne:
- instrumenty dęte blaszane - trąbki i puzony,
- instrumenty dęte drewniane - saksofony,
- sekcja rytmiczna - instrumenty perkusyjne, gitara basowa,
gitara elektryczna-solowa, pianino oraz wokaliści.
 
 
"Nalepa Project" - grupa muzyków z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego (Damian Pyrek -gitara, Jakub Wojtasiak - perkusja, Daniel Gwiaździński - klawisze, Kamil Pyrek - bas, Bartek Dreczko - wokal).

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ