Cezary Pazura rozbawi kaliską publiczność już w sobotę! Są jeszcze wolne miejsca!

2019-03-28 09:35:00 red.

Już 30 marca zapraszamy na niesamowite show jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury!

Jego skecze na kanale YouTubie notują ponad milionowe ilości wyświetleń. W najnowszym programie Cezary Pazura porusza przede wszystkim wątek stosunków damsko-męskich. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle. Cześć kabaretu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit.

Artysta w sposób humorystyczny i wręcz przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata.

To co czeka wszystkich fanów to “creme de la creme” 30-letniej obecności Cezarego Pazury na polskiej scenie kabaretowej.

Startujemy już 30 marca, o godzinie 16.00, w Auli PWSZ ul. Nowy Świat 4.

Bilety do nabycia jeszcze na portalu KupBilecik.pl TUTAJ

UWAGAWYNIKI KONKURSU

Poprawna odpowiedź na pytanie pierwsze: Debiut reżyserski Cezarego Pazury to film Weekend. Jego premiera miała miejsce w 2011 roku.

Odpowiedź druga, najciekawsze cytaty z Cezarego Pazury: “Teściowa siłę pieniądza zna, mojego”, “Ona mówi, że o lekarzu nie chce słyszeć i nie słyszy”, “Jeśli dochodzi do konfliktu w
domu, uważam, że są winne dwie strony: żona i teściowa”.

6 pojedynczych zaproszeń na występ Cezarego Pazury w Kaliszu, 30 marca, o godzinie 16:00 w PWSZ przy ul. Nowy Świat zdobywają: Karolina Kulka, Tomasz Woźniak, Agnieszka Lewkowicz, Magdalena Wiśniewska, Grażyna Krawczyk, Bogdan Lato.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ