Usługi

Centrum pneumatyki i narzędzi JAG-MAR zaprasza na Dzień Otwarty z elektronarzędziami marki Festool. Przyjdź i przetestuj je osobiście na Festool Roadshow!

2022-10-06 14:30:00 reklama@calisia.pl

Wiertarki, wkrętarki, odkurzacze, frezarki, szlifierki, oświetlenie, oklejarki i wszystko, czego tylko możesz potrzebować podczas remontu, na budowie, w domu, w warsztacie czy w pracy - przetestujesz i kupisz w firmie JAG-MAR w Kaliszu. Przyjdź  7 października na Dzień Otwarty z elektronarzędziami marki Festool! Dodatkowo można wziąć udział w konkursach i wygrać cenne nagrody!

FESTOOL 2022
FESTOOL 2022

Lubisz majsterkować? Masz garaż lub warsztat? Może planujesz remont albo prowadzisz firmę remontowo-budowlaną? Potrzebujesz zatem wszelkiego rodzaju narzędzi do cięcia, szlifowania, wkręcania, polerowania oraz mieszania i odkurzania. Jeżeli szukasz sprawdzonych narzędzi, chcesz je osobiście przetestować i ocenić - to jest świetna okazja!

Już w piątek 7 października w Firmie JAG-MAR przy ulicy Złotej 36 w Kaliszu odbędzie się Festool Roadshow 2022, czyli Dzień Otwarty z elektronarzędziami marki Festool! Zapraszamy w godzinach od 10:00 do 14:00!

Podczas pokazów opowiemy o najnowszych rozwiązaniach akumulatorowych, zaprezentujemy nową pilarkę TS 60 K z technologią KickbackStop. Co więcej pokażemy, w jaki sposób nasze narzędzia mogą Cię wesprzeć w codziennej pracy - informuje Firma JAR-MAG. - Przynieś  akumulator, a nasz mechanik sprawdzi jego pojemność. Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie z marką Festool.

 

Firma JAG-MAR na rynku istnieje od 2007 roku.

Jak wyglądały jej początki? Podobnie, jak większości firm. 

Na początku JAG-MAR był jednoosobową działalnością gospodarczą mieszczącą się w 20-metrowym pomieszczeniu w domu rodziców.  Sąsiedzi śmiali się, że gwoździe sprzedawane są w ogródku.

 

JAG-MAR dziś: 

- to prężnie działająca firma zatrudniająca lokalnie 18 pracowników,

- posiada w ofercie ponad 70 różnych marek profesjonalnych,

- współpracuje z 36.000 kontrahentami w Polsce i na całym świecie.

 

Miesięcznie:

wysyła ponad 1140 przesyłek do swoich Klientów,

sprzedaje ponad 600 balanserów,

wypuszcza w świat ponad 70 palet gwoździ

 

Ponadto JAG-MAR cały czas poszerza swoją ofertę. Zakłada kolejne sklepy internetowe - co jest odpowiedzią na potrzeby Klientów.

JAG-MAR świadczy także najwyższej jakości usługi z zakresu serwisu sprzętu. Specjalizuje się w serwisie zszywaczy, sztyfciarek, gwoździarek oraz innych narzędzi pneumatycznych.

JAR-MAG prowadzi również naprawy pogwarancyjne i sprzedaż części do narzędzi pneumatycznych i kompresorów. 

 

Firma JAG-MAR serdecznie zaprasza Cię na wyjątkowe spotkanie z marką Festool.

Data: 7 października 2022 (piątek)

Miejsce: JAG-MAR, ul. Złota 36, Kalisz

Godzina: 10:00 - 14:00

Więcej szczegółów - www.festool.pl/roadshow

 

UWAGA! WYNIKI KONKURSU DLA CZYTELNIKÓW CALISIA.PL !

Dla czytelników Calisia.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania był komplet gadżetów z logo Festool: kubek termiczny, calówka, długopis, ołówek, sznurówki, matryca konturu.

Aby zdobyć nagrodę wystarczyło odpowiedzieć na pytanie:

Podaj 3 adresy www sklepów internetowych, prowadzonych przez firmę Jag-Mar.

Poprawna odpowiedź brzmi:

 

Komplet gadżetów z logo Festool wygrywa Pan Krzysztof Ścióg.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 Regulamin

 

INNE KONKURSY PODCZAS WYDARZENIA 7 PAŹDZIERNIKA 

Przyjdź osobiście 7 października do Centrum Pneumatyki i narzędzi JAG-MAR na ul. Złotą 36 w Kaliszu, weź udział w konkursach prowadzonych na miejscu  i wygraj cenne nagrody!

Szczegóły na  https://www.festool.pl/roadshow

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować