Celtyckie - to może być Twoje miejsce na ziemi!

2018-09-10 07:05:00 reklama@calisia.pl

Chyba już każdy w Kaliszu zna Osiedle Celtyckie: wyrazisty projekt, doskonałe wykonanie, świetna lokalizacja. W pierwszym etapie budowy pozostał już tylko JEDEN dom do sprzedania! Inwestor rozkręca drugi etap inwestycji – Osiedle Celtyckie II.

Domy przy ulicy Celtyckiej kojarzą się wszystkim nie tylko z wysoką jakością zastosowanych materiałów, dbałością o szczegóły i wykonanie, ale również z nietypowymi działaniami marketingowymi: możliwością obejrzenia domów podczas Drzwi Otwartych i… złotą monetą zakopaną na każdej działce.

Już praktycznie wszystkie domy z pierwszej fazy Premium, w zabudowie bliźniaczej, mają swoich właścicieli. Jest tylko jeszcze jeden dom, który może znaleźć swojego właściciela- OSTATNIA SZANSA! Promocyjna cena to 3500 zł za 1m2.

Dzięki temu, że Osiedle Celtyckie zostało tak gorąco przyjęte przez kaliszan – inwestor rozpoczyna budowę II etapu tego Osiedla.

Domy będą tu nieco mniejsze, niż w etapie I : przeciętna wielkość domu (również w zabudowie bliźniaczej) to 102 m2 lub 123 m2 na działkach od 300 m2 do 580 m2. W sumie powstaną 24 domy.

Wszystkie budynki w prostych bryłach, z garażami (lub bez), z elementami wykończenia cegłą klinkierową, w otoczeniu zieleni – będą dla ich właścicieli znakomitym miejsce do zamieszkania. Cena domu za 1 m2 wynosi 3500 zł! Jest to bardzo konkurencyjna oferta na rynku nieruchomości, nie tylko kaliskim.

Osiedle Celtyckie II będzie położone w sąsiedztwie Osiedla Celtyckiego, w urokliwym miejscu, w niewielkiej odległości od potoku Piwonka, wygodnie skomunikowane z ulicą Celtycką, w miejscu, gdzie zaczyna się niewielkie nachylenie terenu. To jedno z najlepszych miejsc w Kaliszu do oglądania zarówno wschodów, jak i zachodów słońca. Do centrum miasta jest tylko 7 minut jazdy!

Osiedle Celtyckie II powstanie w ciągu najbliższych dwóch lat. Pierwsze domy już się sprzedały, zanim jeszcze oficjalnie podano informacje o jego powstaniu, co stanowi doskonałą wróżbę dla całości projektu.

Aby ułatwić przyszłym mieszkańcom Osiedla Celtyckiego urządzenie się w nowych domach, inwestor nawiązał stałą współpracę z bardzo zdolnym zespołem biura projektowego VERY Interior Design. W skład tego zespołu wchodzą prawdziwi pasjonaci, potrafiący wyjść poza utarte ścieżki w projektowaniu, zafascynowani nowoczesną, nowojorską estetyką.

W naszych projektach dominują stonowane kolory, pozwalające zaistnieć szczególnie starannie dobranym detalom. Całość ma być jednocześnie wielkomiejska, ale i przyjazna, domowa. Wystarczy spojrzeć na wizualizacje, aby zapragnąć mieszkać w tym wymarzonym miejscu – powiedziała nam Weronika Orłowska, reprezentująca VERY Interior Design.

Wnętrze własnego domu, zbudowanego z pieczołowitością i dbałością o każdy szczegóły, warto zaprojektować jak najlepiej, by mieć pewność, że będzie to nasze królestwo. Osiedle Celtyckie znakomicie nadaje się na właśnie takie wymarzone, własne miejsce pod niebem Kalisza.

Więcej szczegółów można uzyskać pod nr telefonu: 609 807 002 oraz w Biurze Nieruchomości Północ – Kalisz ul. Polna 22a, kontakt@osiedleceltyckie.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ