Społeczne

Calisia.pl wspólnie z Hurtownią Zabawek AWZ ogłaszają konkurs dla dzieci pt. "Kraina Świętego Mikołaja"

2020-12-05 16:06:44 redakcja Calisia.pl

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Uczestnicy muszą wykonać makietę "Kraina Świętego Mikołaja". Prace należy dostarczyć w terminie od 7 do 17 grudnia do Hurtowni Zabawek AWZ przy ul. Polnej 14 w Kaliszu.

awz
awz

Nadesłane prace zaprezentujemy 17 grudnia w galerii zdjęć na portalu Calisia.pl, a zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze głosowania na poszczególne zdjęcia makiet.

Na autorów najlepszych prac czekają super atrakcyjne nagrody:

1. miejsce - hulajnoga elektryczna
2. miejsce - zestaw gier Trefl - Boom Boom
3. miejsce - gra Monopoly konie i kucyk

 

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy i nie przedstawiają faktycznych nagród w konkursie.

 

A oto szczegółowy regulamin:

 

Regulamin konkursu

 

1. Organizatorem konkursu "Kraina Świętego Mikołaja" są calisia.pl oraz Hurtowania Zabawek AWZ, ul. Polna 13 w Kaliszu.

2. Sponsorem nagród w konkursie jest Hurtowania Zabawek AWZ, ul. Polna 14 w Kaliszu.

3. Konkurs trwa od 7 do 17 grudnia 2020 r. (czas na przyniesienie makiet do AWZ ) oraz część głosowania przez czytelników od 18 grudnia 2020 do 22 grudnia 2020.

4. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Prace mogą być zgłoszone wyłącznie przez osoby dorosłe (rodziców, nauczycieli i opiekunów ) w imieniu dzieci.

5. Tematem konkursu jest wykonanie makiety pt. "Kraina Świętego Mikołaja".

6. Technika wykonania prac jest dowolna.

7. Makiety nawiązujące do tematu konkursu należy dostarczać do siedziby sponsora nagród: Hurtownia Zabawek AWZ, ul. Polna 13 w Kaliszu (w godzinach pracy sklepu) podając również numer telefonu oraz adres e-mail w celach kontaktowych.

8. Prace należy oznaczyć imieniem i wiekiem autora.

9. Autor, podczas dostarczenia pracy do Hurtowni Zabawek AWZ, otrzyma pisemne potwierdzenie udziału w konkursie, które będzie jednocześnie upoważniało go do ewentualnego odbioru nagrody.

10. Zwycięzcami konkursu będą trzy osoby, które uzyskają najwięcej głosów czytelników, wyrażonych poprzez kliknięcie polubienia przy wybranej pracy w galerii na calisia.pl.

11. Nagrody w konkursie:

1 miejsce - hulajnoga elektryczna
2 miejsce - zestaw gier Trefl - Boom Boom
3 miejsce - gra Monopoly konie i kucyki

12. Zdjęcia prac będą zamieszczone w galerii na portalu calisia.pl

13. Ogłoszenie wyników nastąpi na portalu calisia.pl w dniu 23 grudnia 2020 r.

14. Zwycięzcy wraz z prawnymi opiekunami skontaktują się ze sponsorem nagród w celu ich odbioru. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jakikolwiek ekwiwalent.

15. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych i wizerunku w celach związanych z konkursem.

16. W sprawach spornych głos decydujący mają organizatorzy konkursu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ