Polityka

Były poseł zachęca do głosowania na Andrzeja Dudę

2020-07-06 13:44:08 red

Jerzy Kozłowski, były poseł Kukiz’15, a obecnie specjalista ds. rozliczeń i windykacji w KLA zachęca do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich na Andrzeja Dudę.

fot. MW
fot. MW

Były poseł Kukiz’15 zaapelował, do sympatyków tego stowarzyszenia oraz osób głosujących na Konfederację – W drugiej turze wyborów poprzyjmy Andrzeja Dudę – mówi J.Kozłowski – Nie idźmy w stronę konfliktu, idźmy za mądrym współdziałaniem wszystkich organów władzy – dodaje.

Według byłego posła wybór Andrzeja Dudy to gwarancja przyjmowania reform – Prezydent jest gwarantem, aby reformy szły we właściwym dla kraju dobrym kierunku, dla Polski a nie korzyści krajów ościennych – mówi J.Kozłowski.

Według obecnego specjalisty ds. rozliczeń i windykacji w KLA należy utrzymać to żeby rządzący i prezydent byli z jednego środowiska – Chcę powiedzieć jasno i wyraźnie, w chaosie który nam grozi w przypadku innego rezultatu wyborów niż oczekujemy, w chaosie stracimy wszyscy. W sytuacji skomplikowanej, która w tej chwili naprawdę jest przed nami musimy dbać o to żeby rządzący ze sobą współdziałali i żeby prezydent nie był hamulcowym reform. Apeluję do wszystkich środowisk patriotycznych – Konfederacji, aby kierowały się polską racją stanu, polskim interesem i polskich obywateli – mówi J.Kozłowski.

Jerzy Kozłowski przez wiele lat był związany z branżą turystyczną. W 2015 roku został posłem z ramienia Kukiz'15. Podczas wyborów w 2019 roku startował z list PiS, ale nie dostał się do Sejmu. W wyborach samorządowych w 2018 roku startował na urząd prezydenta otrzymał wtedy 1,76 proc. głosów.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ