Społeczne

Budowa sieci ciepłowniczej przy ul. Mariańskiej. W planie kolejne inwestycje

2020-02-24 17:00:00 www.kalisz.pl

Przy ul. Mariańskiej trwa budowa sieci ciepłowniczej realizowana przez firmę Energa Ciepło Kaliskie Sp. z o.o. Likwidacja pieca węglowego i przyłączenie do sieci ciepłowniczej to jeden ze sposobów na wymianę ogrzewania na ekologiczne.

fot. Katarzyna Ciupek
fot. Katarzyna Ciupek

Wniosek o wydanie warunków przyłączenia mogą składać właściciele budynków, którzy chcą przyłączyć obiekt do miejskiej sieci.

Po uzyskaniu warunków, wnioskodawcy oraz przedstawiciele spółki podpisują umowę przyłączeniową, a następnie rozpoczyna się procedura zmierzająca do przeprowadzenia inwestycji.

Energa CK oferuje również program sprzedaży ratalnej węzłów cieplnych. Program zakłada między innymi wykonanie węzła cieplnego "pod klucz" z możliwością finansowania kosztu jego realizacji w miesięcznych ratach spłacanych w okresie maksymalnie do 60 miesięcy, wsparcie w zakresie przyłączenia obiektów, dostawę energii na pokrycie jednego lub kilku rodzajów zapotrzebowania nieruchomości na ciepło (dostawa CO, ciepłej wody użytkowej).

Zapytania, wnioski i dokumenty związane z możliwością przyłączenia do sieci ciepłowniczej dostępne pod linkami:

Zapytanie o możliwość przyłączenia obiektu do miejskiej sieci ciepłowniczej(Nowe okno)(Link do innej strony)

Wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci ciepłowniczej węzła cieplnego(Nowe okno)(Link do innej strony)

Wniosek o zawarcie umowy(Nowe okno)(Link do innej strony)

W przyszłym roku do sieci ciepłowniczej podłączone mają być obiekty przy ulicach: Łaziennej - do parku oraz Mariańskiej - do placu św. Józefa.

Więcej informacji na stronie spółki.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ