Biznes

Borowiak Nieruchomości - Wszyscy szukają swojego miejsca na ziemi. My pomagamy je znaleźć.

2019-07-10 07:00:00 reklama@calisia.pl

Firma rodzinna Borowiak Nieruchomości to miejsce, w którym każdy klient może doświadczyć niecodziennej atmosfery współpracy, niezwykle skutecznej i profesjonalnej pomocy w sprzedaży, zakupie lub wynajęciu nieruchomości i przede wszystkim poczuć się jak w domu. Podejście cenione przez rosnącą z roku na rok liczbę klientów to rezultat wartości cenionych przez firmę takich jak bezpieczeństwo, skuteczność, dbanie wartości rodzinne i wyjątkowego traktowania każdego klienta. To firma rodzinna, w której mama i syn pracują ramię w ramię, by służyć swoim klientom doświadczeniem i szerokim wachlarzem usług.

Borowiak Nieruchomości
Borowiak Nieruchomości

Firma Borowiak Nieruchomości szukając rozwiązań, które zapewnią sukces swoim klientom, świadczy usługi najwyższej jakości, a wśród nich:

- Szybką i skuteczną sprzedaż nieruchomości.

- Pełną profesjonalizmu pomoc w formalnościach przy sprzedaży, zakupie lub wynajęciu nieruchomości.

- Sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa, dzięki której oferta klienta jest pokazana w jak najlepszy sposób i spotyka się z szybkim zainteresowaniem rynku.

- Home Staging, dzięki któremu nieruchomość zostanie przygotowana do sprzedaży i pokazana w najlepszym świetle.

- Wirtualne wizyty 360*, co pozwala klientom zaoszczędzić nie tylko czas, ale poznać nieruchomość dogłębnie, bez wychodzenia z domu.

- Profesjonalne umowy najmu nieruchomości, pozwalające klientowi spać spokojnie.

Borowiak Nieruchomości uwielbia działać w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Ponieważ wychodzi z założenia, że każdy z nas może w jakiś sposób wpływać pozytywnie na społeczeństwo, w którym żyje, firma wspiera liczne akcje charytatywne, kulturalne, społeczne czy sportowe. Jest sponsorem zarówno młodzieżowej drużyny piłki ręcznej jak i drużyny Kaliskiego Tenisa Stołowego. Firma rodzinna od lat wspiera akcje charytatywne, jest mecenasem spotkań ze sztuką w Opatówku czy pomaga w organizacji spotkań rodzinnych (Buggy Gym) oraz wielu, wielu innych. Dzięki temu dba nie tylko o świetne rezultaty działań, ale przede wszystkim buduje atmosferę, w której każdy może poczuć się wyjątkowo. Firma Borowiak Nieruchomości zaprasza do swojego biura przy ulicy Złotej 5. To tylko 100 metrów od Ratusza.

 

Borowiak Nieruchomości

661 570 874

biuro@borowiaknieruchomosci.pl

http://www.borowiaknieruchomosci.pl

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ