Mocne strony miasta

Borowiak Nieruchomości

2018-01-08 13:00:00 K G

Borowiak_Nieruchomości_Kalisz_logo
Borowiak_Nieruchomości_Kalisz_logo

Adres: ul. Złota 5, 62-800 Kalisz

Telefon: 661 570 874

Email: biuro@borowiaknieruchomosci.pl

Strona www: borowiaknieruchomosci.pl

Firma rodzinna Borowiak Nieruchomości, to firma bazująca na Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Sprzedaje i wynajmuje mieszkania oraz domy na terenie Kalisza i okolic. Agencja nieruchomości zajmuje się wszystkimi aspektami sprzedaży:

  • wysyła profesjonalnego fotografa,
  • organizuje drzwi otwarte,
  • tworzy wirtualne wizyty 360* (VR),
  • organizuje dokumenty oraz notariusza,
  • pomaga w posprzedażowej obsłudze (protokoły, przekazanie mieszkania).

Borowiak Nieruchomości zaprasza klientów z Kalisza i okolic, którzy chcą sprawnie i szybko sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie. Dzięki tak sprawnej agencji nieruchomości możecie być Państwo pewnie, że stres związany z transakcją zostanie wyeliminowany, a zaoszczędzony czas będziecie mogli poświecić rodzinie.

Borowiak Nieruchomości – Wszyscy szukają swojego miejsca na ziemi. My pomagamy je znaleźć.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ