Konkursy

"Ból i blask" ponownie w Kinie Konesera! Konkurs!

2019-10-22 13:30:00 Kino Helios

Konkurs

Już w środę, 23 października, na specjalne życzenie Widzów zobaczymy raz jeszcze ostatni film Pedro Almodovara – „BÓL I BLASK”. 

Ból i blask
Ból i blask

Opis filmu:

Głównym bohaterem filmu jest Salvador Mallo (Banderas), kultowy hiszpański reżyser, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności. Mężczyzna odnajduje po latach osoby, które wywarły największy wpływ na jego życie, oraz przeżywa na nowo najważniejsze momenty ze swojej przeszłości. Wraca do dzieciństwa, gdy wraz z rodzicami w poszukiwaniu dobrobytu przenieśli się do małego miasteczka. Przywołuje obrazy swojej pierwszej namiętności, pierwszej wielkiej miłości i bólu rozstania. Wspomina spotkanie z kinem, które na lata stało się sensem jego życia. Powracając do najintensywniejszych doświadczeń minionych lat, Salvador odnajduje siłę, by zmierzyć się z teraźniejszością. Czy uda mu się zamknąć niedokończone sprawy z przeszłości, które burzą jego poukładaną codzienność?

Link do wydarzenia tutaj:

http://www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera/

UWAGA - WYNIKI KONKURS!!

Poprawna odpowiedź na pytanie: Podaj tytuł pierwszego pełnometrażowego filmu reżysera Pedro Almodovara? brzmi: "Pepi, Luci, Bom i inne dziewczyny z dzielnicy".

1 podwójne zaproszenie na Kino Konesera - na środę, 23 października, godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Pani Ewa Czerniakowska.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ