Biznes

Black Friday w Galerii Tęcza!

2019-11-26 11:10:57 reklama@calisia.pl

Galeria Tęcza po raz kolejny przyłącza się do słynnej na całym świecie akcji rabatowej „Black Friday”, który w tym roku przypada 29 listopada.

Galeria Tęcza
Galeria Tęcza

W „Czarny Piątek”, w sklepach Galerii, na Klientów będą czekały duże rabaty i atrakcyjne promocje. Dodatkowo w godzinach 15:00 – 21:00 galeria przygotowała również czarnopiątkową promocję dla wszystkich Klientów, którzy w tym dniu będą robić zakupy. Za każde wydane 30 zł w sklepach Galerii, Klient otrzyma voucher do lodziarni Furore na gałkę „czarnego loda” o smaku kokosowym. Natomiast za każde wydane 50 zł będzie mógł odebrać czarny parasol z logo Galerii Tęcza.

Czarny piątek dopiero za kilka dni, ale sklepy i punkty usługowe Galerii Tęcza już teraz proponują duże rabaty i promocje. To świetna okazja, by uzupełnić swoją jesienno-zimową garderobę w brakujące ubrania, akcesoria, czy zimowe obuwie. Można też już teraz pomyśleć o zrobieniu świątecznych zakupów i prezentów w okazyjnie niskich cenach do czego zachęcamy i zapraszamy Klientów właśnie do Galerii Tęcza.

Więcej informacji o tej akcji oraz o innych wydarzeniach w Galerii Tęcza na stronie internetowej: www.galeriatecza.pl oraz na profilu Galerii na portalu Facebook: www.facebook.com/galeriatecza.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ