Z dowozem, na wynos, lokalnie

Black Coffee Kalisz - jedyna kawiarnia z tarasem - na wynos

2020-04-16 08:52:46 redakcja@calisia.pl

Zbliża się rok, odkąd Black Coffee Kalisz powstało w naszym mieście. Cały saortyment możecie oczywiście zamówić z dowozem. Wspierajmy lokalne firmy!

IMG_20200216_124749_751
IMG_20200216_124749_751
Jedyna kawiarnia z tarasem w Kaliszu!
 
Już niedługo będziemy obchodzić swoje 1 urodziny. Mamy nadzieję, że spotkasz się z Nami, spróbujesz mieszanki Naszej kawy, a także domowych ciast i tortów wypiekanych na miejscu. Lody rzemieślnicze w atrakcyjnej cenie 50 zł/kg W naszej ofercie znajdziesz również przepyszne naleśniki i bajglo-burgery, całe menu dostępne na naszej stronie www.blackcoffeekalisz.pl. Wszystko zamówisz z odbiorem osobistym czy dowozem przez Facebooka lub Instagrama a także pod nr telefonu
 
784447716
793330122
Obecnie jesteśmy czynni :
Pon - Pt  9 -17
Sob - Nd 10 -17
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ