Biznes

Biznes Mix Open w Kaliszu oficjalnie otwarty! Czeka na Was 50 wystawców i wiele atrakcji! Zapraszamy! [zdjęcia, wideo]

2022-05-14 11:30:00 redakcja

Prezentacje i rozmowy z przedstawicielami kilkudziesięciu firm, pokazy, konkursy z nagrodami, plebiscyt na najlepsze stoisko, degustacje, animacje i wiele innych atrakcji czeka na mieszkańców Kalisza oraz regionu już dziś 14 maja od godziny 11:00 do 19:00 w Hali OSRiR w Kaliszu trwa Biznes Mix Open. Prawie każda z firm ma coś wyjątkowego do zaoferowania odwiedzającym podczas tego wyjątkowego wydarzenia - promocje, vouchery, rabaty na usługi i zakupy, konsultacje, karty podarunkowe!

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Wiosenne ożywienie nadciąga. Po zimie, po ciężkich doświadczeniach pandemii, kaliszanie potrzebują świeżych wydarzeń, które wniosą pozytywną energię. 14 maja w Hali Sportowej przy ul. Łódzkiej trwa otwarty dla wszystkich Biznes Mix Open, czyli rodzaj wystawy i miejsce spotkań lokalnych przedsiębiorców z mieszkańcami miasta i regionu. Znakomita okazja, żeby poznać rozmaite produkty i usługi, ale także często samych przedsiębiorców. 

Sport, uroda, fotografia, biznes, lokalni producenci, media, salony samochodowe, szkoły, branże gastronomiczne i budowalne, włoskie przysmaki, animatorzy - blisko 50 firm już czeka na Was na  Biznes Mix Open  w Hali Sportowej przy ul. Łódzkiej.

Szukasz fotografa na wesele? Będziesz budował dom? Szukasz lokalu na imprezę rodzinną? A może chcesz podszkolić swój angielski? Podczas Biznes Mix Open będzie okazja by spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm z Kalisza i regionu z różnorodnych branży. 

Można obejrzeć różnorodne produkty, poznać przedsiębiorców, skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowanych przez wystawców szczególnie na ten dzień. Prawie każda z firm będzie miała coś wyjątkowego do zaoferowania odwiedzającym podczas tego wyjątkowego wydarzenia - promocje, vouchery, rabaty na usługi i zakupy, konsultacje, karty podarunkowe i atrakcje!

 

Przyjdź na Open Mix! - Skorzystaj z rabatów i ofert specjalnych przygotowanych przez firmy!

W Hali OSRiR stanęła scena, na której odbywają się prelekcje, pokazy, konkursy z nagrodami a także panele dyskusyjne. W trakcie wydarzenia, ze sceny przeprowadzone będą prezentacje związane ze szczególnie rozwojowymi dziedzinami - będzie coś o samochodach elektrycznych, o nowoczesnych materiałach budowlanych - jednym słowem dla każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie brakuje degustacji włoskich przysmaków, strefy dla dzieci, pokazów akrobatycznych, pokazów nowoczesnego sprzętu budowlanego, Quizów o Kaliszu, koła fortuny z nagrodami dla publiczności!

‼Ogłaszamy Konkurs Zdjęciowy dla odwiedzających Biznes Mix Open 14 maja‼ Przyjdź do Hali OSRiR, pokaż, że jesteś z nami i dobrze się bawisz‼
 
Będąc na Wystawie Kaliskich Firm Biznes Mix Open w sobotę na Hali OSRiR zrób selfie, wrzuć na swój profil facebookowy i opisz hasztagiem #BiznesMixOpen! 3 najciekawsze zdjęcia zostaną wyróżnione fantastycznymi nagrodami‼ Warto być z nami od 11.00 do 19.00! Zapraszamy‼ Wyniki konkursu podamy w niedzielę.
 

Program Biznes Mix Open 14 maja

11:00 - Otwarcie Wystawy Biznes Mix Open dla zwiedzających
11:15 - Prelekcja "Inżynieria przyszłości"
             Piotr Żyto, przedstawiciel firm Tipro i Elektryk
12:15 "Kalisz wzorcem dla mobilności transportowej w Europie"
             Aleksandra Kasprzak z Inkubatora Przedsiębiorczości
13:15 – Prelekcja Elektryfikacja w motoryzacji"
             Norbert Kruziński - Auto Grupa Lis
14:15 - Prelekcja "Kaliscy Rzemieślnicy siłą napędową miasta"
             Maciej Całka, członek Zarządu Izby Rzemieślniczej
15:15 – Panel dyskusyjny Jak się prowadzi biznes w Kaliszu?
             rozmowy z przedsiębiorcami - Marcin Woźniak Calisia.pl
16:30 - Pokaz akrobatyki powietrznej - szkoła tańca i akrobatyki L'Art
17:30 – Ogłoszenie wyników plebiscytu na Najlepsze Stoisko,
             Najlepszy Produkt lub Usługę oraz wręczenie Nagrody Publiczności
19:00 – Zakończenie Biznes Mix'u

 

 

UWAGA!

Co godzinę będą się odbywać konkursy z nagrodami od sponsorów!

Do wygrania są vouchery do AquaParku, zaproszenia i nagrody z kina Helios, maseczki Yasumi, biżuteria Bico Australia oraz nagrody of wystawców!

Przez cały czas trwania imprezy prowadzone będą gry i zabawy dla dzieci przez organizatora kolonii dla dzieci i wczasów dla rodzin -  MartaFit.

 

 

Przedstawiciele firm na Biznes Mix Open:

Patronem medialnym wydarzenia w Hali Sportowej zostały Radio Eska. oraz Gazeta Wyborcza Kalisz

 

Prawie każda z firm będzie ma 14 ma coś wyjątkowego do zaoferowania odwiedzającym - promocje, vouchery, rabaty na usługi i zakupy, konsultacje, karty podarunkowe i atrakcje! Zobaczcie co zyskacie, kiedy przyjdziecie osobiście na Open Mix!

 

Stoisko Giełdy Kaliskiej 

Często odwiedzacie Giełdę Kaliską? Podczas Open Mix będzie możliwość zdobycia kart upoważniających do 10 bezpłatnych wjazdów ma teren Giełdy! Łącznie do rozdania będzie 50 kart! Giełda Kaliska jest partnerem wydarzenia.

 

Stoisko Grupa Chenczke & Hotel Kristoff

Grupa Chenczke - Hotel Kristoff to grupa podmiotów biznesowych działających na rynku lokalnym i międzynarodowym, w wielu zróżnicowanych branżach:

- Chenczke Logistic z branży TSL oferuje szeroką gamę rozwiązań logistycznych z własną flotą.

- Specjalizuje się również w produkcji pomidorów, które uprawiane są według najnowszych technologii tj. komputerowego sterowania klimatem i nawadnianiem na podłożu wełny Grodan. Pomidory Chenczke trafiają do klientów w całej Europie, a głównie do sieci marketów LIDL.

- Chenczke to także sieć stacji benzynowych - BP i Orlen. 

Uzupełnieniem oferty jest nowoczesny obiekt hotelowy Kristoff***, usytuowany w Łaszkowie k. Kalisza. Hotel Kristoff  to idealne miejsce na przerwę w podróży biznesowej czy turystycznej. Może zagwarantować Państwu także doskonałą oprawę ekskluzywnych przyjęć okolicznościowych, nastrojowych kolacji, elitarnych spotkań biznesowych, czy niezapomnianych firmowych eventów.

Chenczke przekazuje voucher dla 2 osób na bal oraz voucher na kolacje dla 2 osób o wartości 150 zł! Ponadto w konkursach organizowanych podczas wydarzenia będzie można wygrać skrzynki z pomidorami od Chenczke!

Stoisko Yasumi

Yasumi - sieć Instytutów Kosmetycznych i SPA zapewni Japonię na wyciągnięcie ręki! Produkowane w Japonii maski w płachcie będzie można zakupić w spektakularnie zrabatowanej cenie! Możesz uzupełnić swoją kosmetyczkę lub zrobić zapasy na zbliżający się Dzień Mamy, zakończenie roku szkolnego czy upominki imieninowe dla koleżanek z pracy! Oprócz tego - przy zakupie bonów podarunkowych (Dzień Mamy już za chwilę!) japońska maska w płachcie w prezencie! Możesz dołożyć ją do bonu lub nagrodzić nią samą siebie. Do zobaczenia przy stoisku Yasumi!

Stoisko FORUM

Chcecie zapisać się na kurs językowy? A może sprawdzić swoje umiejętności? Szkoła Językowa FORUM specjalnie dla odwiedzających przygotowała do wygrania voucher o wartości 50 zł na wybraną usługę. Będzie można osobiście poznać misia Teddy Eddie i zrobić sobie z nim zdjęcie, odebrać zaproszenie na lekcje próbne/pokazowe, sprawdzić swój angielski i gotowość do międzynarodowego certyfikatu, kupić dowolną usługę ze zniżką (kursy, egzaminy, półkolonie, etc.) i otrzymać szczegółowe informacje na temat usług.

 

Stoisko StylistiQ Arte

W biznesie warto dbać o swój wizerunek! Dobrze mieć doradcę w tej dziedzinie. Sylwia Olejnik i StylistqaArte ma dla Was bardzo ciekawą ofertę! Każda osoba, która zostawi na stoisku swój adres mailowy otrzyma godzinną konsultację wizerunkową za 1 zł.

Stoisko Hurtowni Elektryk  

Planujecie zakupy sprzętu elektronicznego, prace budowlane albo montaż fotowoltaiki? Hurtownia Elektryczna Elektryk podczas trwania targów będzie rozdawała specjalnie przygotowane ulotki z rabatem na swoje usługi. Osoby, które zgłoszą się po targach z ulotką otrzymają 10% rabatu na asortyment firmy elektryk oraz 10 % rabatu na usługi związane z opracowaniami z dronem w budownictwie (między innymi: model 3D) oraz energetyce (między innymi: termowizja instalacji fotowoltaicznych).

Stoisko Deal It

Czy Twoja firma jest obecna w sieci?  Deal IT przygotowało 10 bezpłatnych sesji konsultacyjnych dla firm, które chcą przenieść swój biznes do Internetu.

Stoisko Art-Focus

Open Mix to okazja by znaleźć odpowiedniego fotografa na ważną imprezę okolicznościową, rodzinną, jak ślub, komunia, urodziny, rocznica. Będzie więc możliwość poznania Art-Focus - W Art-Focus piszemy historie obrazem - fotografujemy i filmujemy wszystko co ważne. Głównie zajmujemy się fotografią rodzinną, ślubną i reklamową. Stawiamy na piękne obrazy, które mówią często więcej niż słowa. Chcemy tworzyć coś niepowtarzalnego i ponadczasowego jednocześnie. Mamy wiele okazji, żeby pisać dla Ciebie historie. Poza reportażami, możemy spotkać się na sesjach studyjnych lub plenerowych. Wykonujemy także albumy i gadżety fotograficzne. Moglibyśmy długo mówić, dlaczego fotografujemy i co możemy pięknego stworzyć razem, ale będzie lepiej jeśli odwiedzicie nas na Business mix i poznacie nas i nasze prace.

 

Stoisko KKS Kalisz 

Interesujecie się sportem? Oglądacie mecze piłki nożnej i gorąco kibicujecie? Będzie okazja by obejrzeć mecze na żywo na Stadionie Miejskim! KKS Kalisz przygotowało do wygrania w konkursach 12 dwuosobowych voucherów na mecz KKS Kalisz-Chojniczanka!

Dodatkowo KKS organizuje dla odwiedzających konkurs strzelania do małej bramki. Będzie można zdobyć kolejne vouchery na mecze oraz dla najmłodszych zaproszenia na darmowe treningi do Akademii KKS Kalisz. Będą to treningi piłkarskie lub bramkarskie. Na stoisku Kaliskiego Klubu Sportowego będzie okazja zobaczyć Puchar, który klub otrzymał za awans do II ligi.

Stoisko Pratt & Whitney 

Pratt & Whitney Kalisz jest największym zakładem produkcyjnym branży lotniczej w Wielkopolsce. Zatrudnia ponad 1300 pracowników specjalizujących się w produkcji komponentów i części do silników lotniczych. Obecnie firma jest głównym dostawcą Pratt & Whitney w trzech kluczowych obszarach: złożonych kół zębatych, wałów głównych silników, aparatów kierujących. Zapraszamy na stoisko Pratt& Whitney, gdzie będzie możliwość porozmawiania z rekruterkami i kierownikami produkcji oraz poznanie aktualnych ofert pracy.

Stoisko Gazeta Wyborcza Kalisz

Na Biznes Mix Open nie zabraknie również branży medialnej! Obok Calisia.pl i Radia Eska będzie Kalisz Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza z Kaliszem związana jest od początku swojego istnienia. W latach 90-tych miała już swoją redakcję w mieście. Działalność oddziału została zawieszona, a tworzeniem materiałów zajmował się poznański oddział dziennika. Od października 2021 r ponownie "gra w Kaliszu" - tak brzmiało hasło otwierające kalisz.wyborcza.pl. Jest to 33. serwisem tytułu. W redakcji pracują Agnieszka Walczak i Janusz Jaros, których wspomagają dziennikarze z Poznania. - Oczywiście, miasto cały czas jest obecne na łamach Wyborcza.pl i poznańskiej »Gazety Wyborczej«, ale teraz będziemy pisać o nim więcej i lepiej. Opowiadać historie ciekawe i dla mieszkańców Kalisza, i dla czytelników w całej Polsce. Przede wszystkim dzięki temu, że teraz mamy na miejscu korespondentów, którzy świetnie znają Kalisz, jego tajemnice i ambicje. Wiedzą, o czym rozmawiają mieszkańcy, co ich trapi, a co cieszy - mówiła w trakcie uruchomienia serwisu redaktorka naczelna poznańskiego i kaliskiego oddziału Paula Skalnicka.
Wyborcza.pl jest największym w Polsce medialnym serwisem subskrypcyjny. W światowych rankingach zajmuje 25. miejsce (wg FIPP).

W czasie Biznes Mix Open będzie można wygrać karty subskrypcyjne umożliwiające czytanie serwisu. Część treści publikowanych w internecie na kaliskiej stronie "Wyborczej" ukazuje się w druku.

Stoisko Papuciowo.pl 

Papuciowo prowadzi dwa sklepy z obuwiem dziecięcym i zdrowotnym dla dorosłych. Papuciowo.pl Zdrowe Buty mieści się przy ulicy Chodyńskiego 3 w Kaliszu i dedykowany jest małym stópkom. W ofercie znajdziemy wyselekcjonowane obuwie skórzane i tekstylne, tylko najlepszych polskich producentów. W Łapci Świat Zdrowe Buty przy ul. Zamkowej 11  znajdziesz asortyment skierowany dla najbardziej wymagających schorowanych stóp. Papuciowo dla odwiedzających swoje stoisko podczas Biznes Open Mix przygotowało karty stałego klienta. Ponadto w ramach prowadzonych konkursów będzie można wygrać 2 vouchery na kwotę 50 zł każdy.
 

Stoisko Komora Normobaryczna

Wizyta w Komorze Normobarycznej obejmuje sesje tlenoterapii w największej w Polsce komorze Normobarycznej, pro zdrowotne masaże relaksacyjne całego ciała, pro zdrowotne zabiegi Kobido masaż twarzy, refleksologię stóp, masaż bańką chińską, akupunkturę, hirudoterapię, terapię światłem, muzykoterapię, ozonoterapię, diagnostykę biorezonansem Diacom Freq NLS wraz z konsultacją naturopaty, porady dietetyczne bezpośrednio od dietetyka klinicznego oraz dostęp do suplementów, witamin, wody wodorowej Red-OX, a także probiotyków ziołowych. 
 
Dla pierwszych 10 osób, które odwiedzą stoisko w celu zasięgnięcia informacji odnośnie terapii lub samego obiektu przewidziane są bezpłatne wejściówki na pojedynczą 2h sesję tlenoterapii w komorze w dowolnie wybranym terminie w godzinach pracy naszego obiektu. Sesja będzie możliwa do odbycia po sobotnim wydarzeniu, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej miejsca na dany dzień i godzinę. 
 

Stoisko Vinum Veritum

Przenieś się do słonecznej Italii i odkryj cudowne smaki win, serów i salami ze sklepem Vinum Veritum w Kaliszu! Jest bezpośrednim importerem win, serów, oraz salami. Produkty, które dostarcza są sprowadzane bezpośrednio z kraju jego produkcji. Co pozwala dbać o najwyższą jakość, oferować atrakcyjne ceny i realizować specjalne zamówienia. 
 
Przy stoisku Vinum Veritum na odwiedzających będzie czekała specjalna degustacja najlepszej jakości win i innych produktów prosto z Włoch!

Stoisko Ignaszak Auto Salony

Planujesz zakup nowego samochodu? Chcesz mu się dokładnie przyjrzeć i odbyć jazdę testową? Przyjdź na stoisko Ignaszak Auto Salony  podczas Open Mix Calisia i skorzystaj z jazdy testowej pojazdem marki Audi, Skoda lub Volkswagen. Osoby, które zdecydują się na próbną przejażdżkę otrzymają upominki!

 

Stoisko Marta Fit

Marta Fit od lat zajmuje się kompleksową obsługą i organizacją wyjątkowych i niestandardowych imprez. Przygotowuje imprezy i półkolonie dla dzieci, kolonie, obozy, imprezy rekreacyjne i integracyjne dla firm oraz aktywne spędzenie czasu dla dorosłych. Ponadto oferuje animacje, fitness, dmuchane zabawki i zjeżdżalnie. Dla odwiedzających stoisko Marta Fit przygotowała animacje dla dzieci a także atrakcje i specjalne rabaty na swoje usługi.
 

Stoisko Jolania Materiały Budowalne

Eksperci z Jolania Materiały Budowlane od 25 lat zapewniają Wam materiały budowlane, pomagają, doradzają i dowożą wszystko co jest potrzebne, żeby powstał piękny dom.
 
Na stoisku Jolanii pojawi się koło fotruny! Do wygrania będą rabaty oraz bony pieniężne do wykorzystania w Jolanii!
 

Stoisko Auto Grupa Lis

Grupa Lis to firma rodzinna, która już od ponad 25 lat działa na kaliskim rynku motoryzacyjnym. Od 1996 prężnie się rozwija i podejmuje wyzwania. W swoim portfolio posiada marki Hyundai, Mitsubishi, Renault, Dacia oraz Ford a od 2017 roku także markę Volvo.

Marka premium od zawsze była spełnieniem marzeń właścicieli Grupy Lis. To marzenie ziściło się na początku 2020 roku, gdy do użytku oddany został nowoczesny obiekt, zlokalizowany przy ul. Wrocławskiej 2 w Kaliszu. 

Auto Grupa Lis na swoim stanowisku zaprezentuje auta elektryczne ze swojej grupy dealerskiej. Pojawi się również nowa marka samochodów wyłącznie elektrycznych SERES! 
 
Nie zabraknie również atrakcji motoryzacyjnych dla najmłodszych. Pojawi się auto dla dzieci, w które będzie można wsiąść i pojeździć! Swoje umiejętności i refleks będzie można sprawdzić również na autach zdalnie sterowanych na pilota!
 

Stoisko Reloc

Reloc oferuje usługi transportowe pojazdem ciężarowym typu laweta. W swojej pracy dba o wiele czynników, ale najistotniejszymi, które jednocześnie stanowią dewizę firmy są: bezpieczeństwo i jakość prac.
 
Firma Reloc z siedzibą w Kaliszu oferuje Państwu licencjonowany transport na terenie całej Polski pojazdem Scania P230 , na którym w 2021 roku została wykonana nowa zabudowa typu laweta. Klapa hydrauliczn pozwala skrócić czasu oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas załadunku i rozładunku państwa mienia.Firma zajmuje się przewozem różnego rodzaju ładunków o niestandardowych wymiarach i wadze. Wykorzystanie specjalistycznego sprzętu umożliwia podołanie tak wymagającemu zadaniu w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem. Posiadamy licencje na krajowy transport drogowy, oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego (OCPD)

Stoisko PyziPyzi

 
PyziPyzi - Domowe wyroby cukiernicze To cukiernia stworzona z pasji i zamiłowania do ciast, tortów i innych wyrobów cukierniczych. W PyziPyzi stawiamy przede wszystkim na wyroby domowe. Tak samo smaczne jak u naszych dziadków i pradziadków. Naturalnie dobrane składniki oraz idealnie wyeksponowany smak. To właśnie pokochali obecni PyziSmakosze. Główną autorką PyziPyzi jest Kamila Kowalska (Krawczyk), urodzona w 1999r. Z zawodu Cukiernik - Mistrz. Wyróżniona przez CWRKDiZ jako Najlepszy czeladnik roku 2018r a także certyfikatem firmy Wilton za dekorowanie pierników PyziPyzi. W lutym 2022 ukończyła szkolenie w jednej z najlepszych Akademii Cukierniczych w kraju z samym Mistrzem Igorem Zaritskiy. Kładzie nacisk na ciągły rozwój, rozbudowę oferty i jeszcze lepszy smak poprzez naturalnie dobrany skład! 

PyziPyzi to także pierwsza na Kaliskim rynku mobilna cukiernia - zamówienia prosto pod Twoje drzwi bez dodatkowych opłat!

Na stoisku znajdziemy wizytówki, katalogi a także spróbujemy pysznych wypieków!

 

Bagieta na Wypasie

Z Biznes Mix Open na pewno nie wyjdziecie głodni! Bagieta na Wypasie przygotuje dla Was pyszne bagietki vege, z salami, rukolą, na słodko, na pikantnie - każdy znajdzie coś dla siebie!
 

Edukator Kalisz

Szkoła Podstawowa Edukator zwolni z opłaty wpisowej każdego rodzica, który na Business Mix zapisze swoje dziecko do szkoły. Szkoła otwiera klasę 1 oraz ma wolne miejsca w klasach 2-8.

Lapin Polska

Lapin Polska działa na rynku HORECA od wielu lat jako organizator imprez, szkoleniowcy i dostawcy akcesoriów. Stawia na wysoką jakość we wszystkim, czego się podejmuje. Na rynku istnieje wyraźna luka w segmencie zaopatrzenia  HORECA właśnie w produkty premium. Dostarcza swoje produkty do hoteli i restauracji w całej Polsce. Wyroby szyją z najwyższej jakości tkanin. 

Lapin Polska przygotowała dla odwiedzających leżak, który będzie można wygrać w konkursie z wiedzy o Kaliszu.

 

Zapraszamy 14 maja 2022 do Hali Sportowej przy ul. Łódzkiej, w godzinach od 11:00 do 19:00!

 
 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować