Bitamina i Vito Bambino na zakończenie 15. Multi Art Festivalu [Zdjęcia]

2021-09-05 11:00:00 red

Za nami dwa tygodnie koncertów, warsztatów, spotkań, pokazów filmowych. 15. Multi Art Festival przeszedł do historii. Na zakończenie odbył się koncert Vito Bambino.

fot. MM
fot. MM

Gwiazdami 15., jubileuszowej edycji Festiwalu byli Bitamina i Vito Bambino. Ich koncerty odbyły się na finał Festiwalu. Wcześniej bo o godz. 12.00 odbył się rejs Prosną z komentarzem Macieja Błachowicza i Stowarzyszeniem Polacy Dookoła Świata "Rzeka. Miasto widziane z wody".

Vito Bambino, czyli Mateusz Dopieralski aktor, piosenkarz, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny i wokalista zespołu Bitamina. Muzycznie współpracował z takimi artystami i zespołami jak Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Envee, Jan-rapowanie, Kaśka Sochacka, Kubi Producent, Natalia Szroeder, Paulina Przybysz, Pham, Rasmentalism, Sanah, Seven Phoenix, Quebonafide i VNM.

Bitamina to zespół muzyczny, założony przez Amara Ziembińskiego, Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego. Ich pierwszym albumem były „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazał się cyfrowo album „Plac Zabaw”. W 2017 roku ukazała się płyta „Kawalerka” W 2018 roku wraz z Dawidem Podsiadło nagrali duet na płytę producencką kolektywu Flirtini. W roku 2019 ukazał się piąty album studyjny grupy "Kwiaty i Korzenie".

Między koncertami Bitaminy i Vito Bambino można było również usłyszeć HADOEM.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ