Sport

Biegam bo lubię! Akcja bezpłatnych zajęć na bieżni w Kaliszu

2021-05-04 08:00:00 red.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne treningi biegowe. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od godz. 18.00-19.00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Łódzkiej 29. Akcja trwa od 28.04 do 30.11.2021.

zdjęcie ilustracyjne/fot. shutterstock
zdjęcie ilustracyjne/fot. shutterstock

Zajęcia prowadzą  wykwalifikowani trenerzy lekkiej atletyki-Waldemar Olszyna i  Adrianna Wange, których podopieczni zdobywali medale Mistrzostw Polski oraz reprezentowali Polskę na arenach międzynarodowych.

Podczas zajęć, oprócz treningów biegowych, wykonywane są różnorodne ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, gimnastyczne. Program zajęć jest dostosowany do uczestników i nastawiony na osoby o różnym poziomie zaawansowania (głównie na osoby początkujące). Zapewniona jest miła atmosfera i dobra zabawa.

Oprócz akcji Biegam bo lubię po raz pierwszy rusza akcja Biegam bo lubie lasy, która rozpoczyna się w niedzielę 9 maja w LESIE WINIARSKIM.

Zajęcia również są bezpłatne przeznaczone dla amatorów biegania . Zbiórka godz. 9.00, w miejscu startu BIEGU Edukatora przy ul. Gajowej 1.

Patronem akcji jest Nadleśnictwo Kalisz.

Serdecznie zapraszamy

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ