Społeczne

Bieg na orientację w Lesie Winiarskim - zapraszamy całe rodziny!

2023-10-03 17:30:00 WKST

To impreza, w której mogą wziąć udział indywidualni uczestnicy, ale także całe rodziny. W najbliższą sobotę, 7 października, wszystkich miłośników rekreacji na świeżym powietrzu zapraszamy na Osiedlowy Bieg na Orientację w Lesie Winiarskim.
 

fot. Informacja Turystyczna
fot. Informacja Turystyczna

Start i meta zmagań, zlokalizowane będą w Leśnym Centrum Edukacyjnym przy ul. Gajowej 1. - W biegu mogą wziąć udział całe rodziny - zachęcają organizatorzy. - Liczy się czas, spryt i szybkość. Głównym zadaniem będzie odnalezienie jak największej liczby punktów rozsianych na terenie Lasu Winiarskiego i rozwiązanie zadań. Na najlepszych uczestników czekają nagrody.

Zbiórka zawodników zaplanowana została na godzinę 16.00. Zapisu można dokonać w dniu imprezy, bezpośrednio przed biegiem, ale także wcześniej, wypełniając formularz on-line. Uczestnicy wystartują o godzinie 16.30. Między 18.00 i 19.00 organizatorzy podsumują imprezę. Wszyscy uczestnicy biegu mogą liczyć na ciepły posiłek, o który zadba KGW Olęderki z Kolonii Dębe.

Organizatorem imprezy jest Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej. Osiedlowy Bieg na Orientację sfinansowany został ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować