Biedronka cały czas zaskakuje promocjami w aplikacji. To najtańszy sklep w dobie inflacji?

2022-11-24 21:03:32 Artykuł sponsorowany

Śledzenie aktualnych promocji to podstawa

Jednym z najpopularniejszych sklepów jest Biedronka. W każdym mieście jest co najmniej jeden sklep tej sieci, dlatego też po prostu często robimy tam zakupy. Można to sobie jednak ułatwić, sprawdzając zawczasu gazetki promocyjne Biedronki. Dzięki nim będziemy wiedzieć, co jest aktualnie w promocji. Jeszcze większym ułatwieniem będzie korzystanie z aplikacji tego sklepu. W niej znajdziemy nie tylko gazetki, ale i dedykowane promocje pasujące do indywidualnego profilu klienta. W ten sposób w jednej aplikacji można znaleźć wszystkie aktualne oferty promocyjne, w tym takie, które szczególnie nas zainteresują.


Przeglądanie gazetek promocyjnych Biedronki się opłaca

Korzystając z aplikacji Biedronki, można przeglądać wszystkie aktualne gazetki, jak i dodatkowe promocje pojawiające się na koncie. Dlaczego to takie korzystne? Dzięki temu możliwe jest zaplanowanie tańszych zakupów! Jeśli w tym tygodniu jest tanie mięso, możesz kupić trochę więcej i zamrozić, aby mieć obiad na kilka dni lub nawet tygodni. Możesz też wykorzystać produkty w promocji do skomponowania sobie całego jadłospisu na kolejny tydzień. Zawsze warto sprawdzać, co nam się kończy i kupować te produkty podczas promocji cenowych czy też ofert typu 2+1. Przez to będziemy mieli cały czas zapas żywności, ale kupiony w korzystnej cenie. Czasami można też znaleźć rzeczy, których normalnie byśmy nie kupili, ale w promocji jak najbardziej ich cena będzie dla nas atrakcyjna. 

Planowanie posiłków według aktualnych promocji

Zaplanowanie posiłków na kilka kolejnych dni również jest metodą oszczędzenia pieniędzy, jak i ułatwia nam zakupy. Przeglądając gazetki Biedronki, można od razu zrobić sobie listę zakupów. Wybierając produkty, które są w promocji i mieszając je z tymi, które są w podstawowej cenie, zrobimy sobie korzystny cenowo koszyk. Jak szybko zaplanować posiłki w ten sposób? Kupując mięso czy ryby, warto od razu pomyśleć, co jeszcze do nich potrzebujemy. Może w promocji jest ryż, makaron albo ziemniaki? Wybierając się na zakupy i kupując od razu produkty, które będą nam potrzebne jako baza dla naszego jadłospisu, nie tylko zaoszczędzimy pieniądze, ale również czas. Mając już listę zakupów, nie będziemy musieli iść do sklepu kilka razy w tygodniu. 

Ile można zaoszczędzić?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, co kupujemy. Same ziemniaki mogą raz kosztować 2,99 zł za kg, a w promocji ich cena może spaść nawet do 0,99 zł za kg. Przeglądając artykuły w promocji, można znaleźć bardzo wiele produktów, których używamy na co dzień i które i tak kupujemy, ale w lepszych cenach. Dlatego zaoszczędzić na jednych zakupach można nawet kilkadziesiąt złotych. Pod warunkiem że będziemy kupować to, co jest nam potrzebne i jest ono w korzystnej cenie. Nie warto dać się jednak ponieść zakupom, tylko dlatego, że coś jest tanie. Pamiętamy, że będziemy musieli w końcu to zjeść.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować