„Bieda nie lituje się nad dziećmi” - Bread of Life

2011-04-08 15:11:16 Aga

To hasło przedświątecznej zbiórki żywności organizowanej przez fundację Bread of Life, market Lidl oraz Stokrotkę. Zebrane produkty przekazane zostaną samotnym matkom z dziećmi.

Zbiórka organizowana jest do 15 kwietnia br. Odbywa się w godzinach od 16-19 z wyłączeniem weekendów w obu marketach. Na rzecz potrzebujących można przekazywać: długoterminową żywność, mąkę, sól, cukier, makaron, konserwy itp.
Do tej pory zbiórka przebiega bez żadnych zakłóceń. Kaliszanie bardzo chętnie wrzucają dary do specjalnie ustawionego koszyka. Z pomocą w zbiórce przyszli uczniowie z II LO im. Tadeusza Kościuszki - mówi Tomasz Jeżyk z fundacji Bread of Life - O efektach zbiorki poinformujemy 15 kwietnia br. po przeliczeniu wszystkich darów. Za pomoc serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ