Sport

Bezpłatne zajęcia tenisowe dla dzieci z roczników 2011-2013

2019-09-19 12:00:00 Michał Jaśniewicz

Od października Sekcja Tenisa Kaliskiego Klubu Sportowego otwiera, w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa – Rakiety Lotosu, nową grupę treningową dla dzieci z roczników 2011-2013. Wiążę się to z bezpłatnymi zajęciami tenisowymi, które będą odbywały się dwa razy w tygodniu.

Narodowy Program Upowszechniania Tenisa realizowany jest w ramach ministerialnego Programu „Sport Wszystkich Dzieci”, którego głównymi założeniami są upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz promocja zdrowego i aktywnego stylu życia.

Testy naborowe do nowej grupy („niebieskiej”) odbędą się 25 września (środa), na Kortach Marsowych (ul. ks. Stanisława Piotrowskiego 7). Początek testu o godzinie 18:30. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 502 593 490 (w formie SMS) lub mailowo (michal.jasniewicz@kkskalisz.com.pl). Przy zapisach prosimy podać imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia oraz numer kontaktowy (w przypadku zgłoszenia mailowego). Testy mają charakter sprawnościowy i umiejętności tenisowe nie są wymagane.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ