Bezpłatne porady stylistki już od września w Galerii Tęcza w Kaliszu

2015-09-17 15:09:00 reklama@calisia

Po wakacyjnej przerwie do Galerii Tęcza Kalisz powracają bezpłatne porady stylistki, Joanny Przybylskiej. 3 razy w tygodniu, bezpłatnie, stylistka zabierze na indywidualne zakupy, doradzi, jaki kolor, fason, model jest najbardziej odpowiedni do danego typu urody czy do sylwetki. Doradzi również w kwestii wyboru odpowiednich kosmetyków.

Porady stylistki wprowadziliśmy w naszej Galerii w marcu tego roku i okazało się to strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Nasze Klientki bardzo chętnie korzystają z porad stylistki i bardzo chwalą sobie jej pomoc, zarówno w doborze odpowiedniego stroju jak i porad dotyczących np. wyboru kosmetyków. Na życzenie Klientów postanowiliśmy po wakacjach ponownie ruszyć z projektem “Twoja osobista stylistka w Galerii Tecza”. Podobnie jak w okresie wiosennym i tym razem porady są całkowicie bezpłatne – mówi Katarzyna Rybicka, Junior Marketing Specialist w Galerii Tęcza Kalisz.

Joanna czeka na zarówno na Panie jak i Panów w każdy:

• Wtorek od 15:00 do 18:00,

• Czwartek od 16:00 do 19:00

• Niedzielę 13:00 do 17:00

Stanowisko stylistki znajduje się na 1 piętrze, vis a vis salonu Empik. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie poradami, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc poprzez stronę

http://www.joannaprzybylska.versum.com.

Więcej informacji na www.galeriatecza.pl oraz na profilu Galerii Tęcza na portalu Facebook – www.facebook.com/galeriatecza.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ