Bezpłatne porady stylistki już od września w Galerii Tęcza w Kaliszu

2015-09-17 15:09:00 reklama@calisia

Po wakacyjnej przerwie do Galerii Tęcza Kalisz powracają bezpłatne porady stylistki, Joanny Przybylskiej. 3 razy w tygodniu, bezpłatnie, stylistka zabierze na indywidualne zakupy, doradzi, jaki kolor, fason, model jest najbardziej odpowiedni do danego typu urody czy do sylwetki. Doradzi również w kwestii wyboru odpowiednich kosmetyków.

Porady stylistki wprowadziliśmy w naszej Galerii w marcu tego roku i okazało się to strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Nasze Klientki bardzo chętnie korzystają z porad stylistki i bardzo chwalą sobie jej pomoc, zarówno w doborze odpowiedniego stroju jak i porad dotyczących np. wyboru kosmetyków. Na życzenie Klientów postanowiliśmy po wakacjach ponownie ruszyć z projektem “Twoja osobista stylistka w Galerii Tecza”. Podobnie jak w okresie wiosennym i tym razem porady są całkowicie bezpłatne – mówi Katarzyna Rybicka, Junior Marketing Specialist w Galerii Tęcza Kalisz.

Joanna czeka na zarówno na Panie jak i Panów w każdy:

• Wtorek od 15:00 do 18:00,

• Czwartek od 16:00 do 19:00

• Niedzielę 13:00 do 17:00

Stanowisko stylistki znajduje się na 1 piętrze, vis a vis salonu Empik. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie poradami, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc poprzez stronę

http://www.joannaprzybylska.versum.com.

Więcej informacji na www.galeriatecza.pl oraz na profilu Galerii Tęcza na portalu Facebook – www.facebook.com/galeriatecza.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ