Zdrowie

Bezpłatne badania mammograficzne i w kierunku osteoporozy! Warto się zapisać

2024-07-10 14:30:00 red.

W ramach trwającej inicjatywy zdrowotnej miasta Kalisza, ruszają bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 40-49 lat. Ponadto Samorząd województwa wielkopolskiego zaprasza na bezpłatne badania osteoporotyczne realizowane w ramach programu profilaktyki i wczesnego wykrywania osteoporozy.

Mammografia Kalisz
Mammografia Kalisz

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w Kaliszu

W ramach trwającej inicjatywy zdrowotnej miasta Kalisz, ogłaszamy start bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet w wieku 40-49 lat. Badania mają na celu wczesne wykrycie raka piersi.

Kwalifikacje do badań

Zachęcamy mieszkanki Kalisza do skorzystania z tej możliwości. Na badania kwalifikują się kobiety w wieku 40-49 lat zamieszkałe w Kaliszu.

Informacje o rejestracji

Zapisy na badania odbywają się telefonicznie pod numerem +48 800 805 100, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.

Bezpłatne badania w kierunku osteoporozy w województwie wielkopolskim

Samorząd województwa wielkopolskiego zaprasza na bezpłatne badania osteoporotyczne realizowane w ramach programu profilaktyki i wczesnego wykrywania osteoporozy. Celem programu jest podniesienie świadomości na temat osteoporozy oraz jej skutecznego zapobiegania.

Kto może skorzystać z badań?
  • Kobiety w wieku 40 lat i starsze, które mają przynajmniej jeden czynnik ryzyka osteoporozy.
  • Wszystkie kobiety w wieku 65 lat i więcej, niezależnie od czynników ryzyka.
Zapisy na badania

Rejestracja odbywa się telefonicznie pod numerem +48 800 805 100. Prosimy o kontakt i zapisy, aby zapewnić sobie miejsce.

O realizatorze

Badania przeprowadzane są przez Cogito Med, firmę specjalizującą się w profilaktyce i edukacji zdrowotnej, co gwarantuje wysoki standard usług medycznych oferowanych w ramach programu.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować