Społeczne

Basen OSRiR na Łódzkiej zamknięty od 1 czerwca w związku z problemami technicznymi

2023-05-30 14:23:53 red

Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu poinformował, że w związku z problemami technicznymi dotyczącymi funkcjonowania krytej pływalni przy ul. Łódzkiej podjęto decyzję o wcześniejszym wyłączeniu jej z eksploatacji.

fot. OSRiR Kalisz
fot. OSRiR Kalisz

Basen OSRiR co roku w okresie wakacyjnym był zamykany ze względu na przerwę techniczną, jednak w tym roku ta przerwa rozpocznie się wcześniej - Z przykrością pragniemy poinformować, że w związku z problemami technicznymi dotyczącymi funkcjonowania krytej pływalni przy ul. Łódzkiej 29, zmuszeni jesteśmy podjąć decyzję o wcześniejszym wyłączeniu jej z eksploatacji. Tym samym przerwa techniczna rozpocznie się w dniu 1 czerwca 2023 r. - czytamy w komunikacie kaliskiego OSRiR-u.

30 maja OSRiR poinformował o możliwości odzyskania pieniędzy za wykupione już karnety - Uprzejmie informujemy, że od 01.06.2023 do 30.06.2023 istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za niewykorzystany karnet uprawniający do korzystania z krytej pływalni OSRiR( dot. również grupowej nauki pływania OSRiR). Szczegóły pod nr telefonu 62 767-10-08 – czytamy na stronie Ośrodka.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować