Kultura

Bal studniówkowy uczniów I LO w Kaliszu. Tak się bawią! [zdjęcie, wideo]

2023-01-20 20:00:00 red.

20 stycznia w kompleksie restauracyjnym Aljo, swoją studniówkę mają maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka w Kaliszu.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Kolejni maturzyści rozpoczęli swój wymarzony, długo wyczekiwany bal studniówkowy. To wyjątkowy dzień i noc, które zdarzają się raz w życiu. Wszyscy byli elegancko ubrani i przygotowani na tę niezwykłą imprezę. Wyjątkowe suknie, kreacje, makijaże, garnitury - w tym dniu trzeba szczególnie błyszczeć.

Tradycyjnie wieczór rozpoczął się od przemówień przygotowanych przez maturzystów, radę rodziców a także dyrekcję szkoły. Nie zabrakło podziękowań, kwiatów dla nauczycieli, wychowawców, ciepłych słów, wspomnień, życzeń oraz wspólnych zdjęć. Następnie przyszedł czas na długo ćwiczonego poloneza. Tradycyjne hasło "poloneza czas zacząć" wypowiedziała dyrektor I LO Urszula Janczar.

- 4 lata temu ta młodzież wybrała naszą szkołę I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Kaliszu. Dzisiejszy wieczór rozpoczyna symbolicznie odliczanie do matury, najważniejszego dla was egzaminu dojrzałości. Z tego miejsca życzę wam wszystkim najlepszych wyników, takich, które będą wam przynosić satysfakcję – mówiła dyrektor I LO Urszula Janczar.

Wszyscy długo czekali na ten bal – nie zabrakło ekscytacji, wzruszenia, radości. Po polonezie wszyscy wznieśli wspólnie toast. 

Polonez w wykonaniu I LO

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować