Kultura

Bal studniówkowy Technikum im. św. Józefa w Kaliszu. Tak bawią się uczniowie Złotej Szkoły [zdjęcia, wideo]

2023-02-18 15:50:27 BK

Kolejni maturzyści będą odliczać dni do bardzo ważnego egzaminu dojrzałości. Przed nimi sporo pracy i nauki, ale w tę noc nie będą o tym myśleć. Teraz czas na dobrą zabawę i niezapomniany bal studniówkowy. 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

18 lutego w Kompleksie Restauracyjnym Aljo swój bal studniówkowy rozpoczęli uczniowie Technikum im. św. Józefa w Kaliszu. To wyjątkowa noc, która będzie wspaniałą pamiątką po szkole średniej. Do takiej imprezy maturzyści podeszli z wielkim zaangażowaniem, podekscytowaniem i satysfakcją. Przygotowali najlepsze suknie, kreacje, garnitury. 

Studniówka rozpoczęła się tym razem od długo ćwiczonego i wyjątkowego poloneza. Tak się prezentował.

VIDEO

Po tańcu przyszedł czas na przemówienie dyrektora szkoły i wspólne wzniesienie toastu.

- Kiedy przyszliście do naszej szkoły 4 lata temu, mogę z wielką satysfakcja stwierdzić, że dziewczyny stały się kobietami a chłopcy mężczyznami. Wyglądacie bardzo elegancko i mam nadzieję, że dzisiejsza zabawa będzie taka elegancka do białego rana. Wznieśmy toast za to co za nami, za wszystkie sukcesy i porażki, które spowodowały, że w tym miejscu się znajdujemy. Wznieśmy też toast za to co przed nami, za to by poszły wam dobrze egzaminy, ale przede wszystkim abyście z tym bagażem myśli, wiedzy, umiejętności poszli w dorosłe życie - mówił Adam Kraska, dyrektor Technikum im. św. Józefa w Kaliszu. 

Następnie głos zabrali uczniowie, którzy przytaczali wspomnienia, anegdoty, przygody związane ze szkołą i poszczególnymi wychowawcami. Nie zabrakło podziękowań oraz kwiatów, którym towarzyszyły łzy wzruszenia.

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować