Kultura

Badania, koncerty, wystawy na placu przed Starostwem Powiatowym w Kaliszu!

2021-08-03 14:00:00 red.

W niedzielę, 8 sierpnia, w godzinach 12:00 do 18:00 na placu przed Starostwem Powiatowym w Kaliszu odbędzie się wydarzenie pn. Gmina Blizanów dla Kalisza.

Powiat Kaliski
Powiat Kaliski

Degustacje, badania profilaktyczne, występy zespołów i orkiestr, wystawa plenerowa - już 8 sierpnia odbędzie się wydarzenie pn. Gmina Blizanów dla Kalisza. Zapraszają Starosta Kaliski, Wójt Gminy Blizanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Blizanowie. 

 

W programie:

Kiełbasa Biała Parzona Wielkopolska - Prezentacja i darmowa degustacja - godz. 12.00-18.00

Profilaktyczne badania przeciwko WZW typu B

 

Występy muzyczne: 15.00-18.00

Big Band "Muzyka po godzinach" - godz. 15.00

Orkiestra OSP Blizanów - godz. 15.40

Orkiestra OSP Rychnów - godz. 16.10

Zespół Kalina - godz. 16.40

Orkiestra Dęta OSP Pruszków - godz. 17.10

Zespół Wokalny Dynamitki  - godz. 17.30-18.00

 

Wystawa obrazów z Międzynarodowych Plenerów Malarskich "Piękno Ziemi Blizanowskiej w latach 2004-2021 - od godz. 15.00.

komisarz pleneru: Ewa Kowalczyk-Wiśniewska 

Miejsce: Plac przed Starostwem Powiatowym w Kaliszu

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ