Społeczne

Awaria sieci ciepłowniczej na osiedlu Korczak

2021-10-14 12:05:30 red za UM Kalisz

Awaria sieci ciepłowniczej 2dn200 przy ul. Batalionu Parasol spowodowała przerwę w dostawie energii cieplnej na osiedlu Korczak. Ustalane są przyczyny awarii.

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Przerwa w dostawie energii cieplnej nastąpiła w budynkach przy ulicach:

- Batalionu Parasol 2,
- Batalionu Parasol 4 (B6),
- Batalionu Parasol 6 (B7),
- Korczak 14,
- Korczak 15,
- Korczak 19 (B3),
- Korczak 19a (B4),
- Korczak 19b (B5),
- Korczak 19c (B8),
- Korczak 24c,
- Korczak 24d (PTASIA 13 B.2, Mtm),
- Korczak 24e,
- Korczak 4 A, B,
- Korczak 6,
- Korczak 6a,
- Korczak 8,
- Korczak 8a,
- Korczak 8b,
- Korczak 8c,
- Poznańska 42 (B. 4) Pawilon,
- Poznańska 46 (B. 5),
- Ptasia 12,
- Ptasia 14,
- Ptasia 16,
- Ptasia 18,
- Ptasia 20,
- Ptasia 22.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ