Konkursy

„Avengers: Koniec gry” w wersji poszerzonej w Cinema3D

2019-07-12 15:00:00 Cinema 3D

Konkurs

To wyjątkowa gratka dla największych fanów Avengers! Od 12 do 18 lipca we wszystkich kinach sieci Cinema3D zobaczyć będzie można rozszerzoną wersję ostatniej części „Avengers: Koniec gry”.

Najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku „Avengers: Koniec gry” to niewątpliwie bezprecedensowa filmowa podróż, będąca punktem kulminacyjnym budowanego od dekady filmowego uniwersum Marvela. Teraz mamy doskonałą okazję, aby jeszcze raz przeżyć fantastyczną przygodę z ulubionymi super bohaterami podczas poszerzonego seansu filmu. To znaczy, że w filmie pojawią się dodatkowe sceny, które do tej pory nie zostały pokazane światu!

Poszerzoną wersję „Avengers: Koniec gry” zobaczyć będzie można w wersji 2D z napisami. Bilety są do nabycia od 10 lipca w kasie kin sieci Cinema3D, a także online przez www.cinema3d.pl.

Opis filmu

Kiedy połowa populacji Wszechświata została unicestwiona, a drużyna Avengers rozbita, pozostali super bohaterowie będą zmuszeni stawić czoła potężnemu Thanosowi. Kto zwycięży w tym ostatecznym starciu życia i śmierci?

UWAGA - WYNIKI KONKURSU

3 pojedyncze zaproszenia na „Avengers: Koniec gry” w wersji poszerzonej w Cinema3D wygrali: Natalia Bartczak, Gabriela Małecka oraz Wojciech Michniowski.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ