Społeczne

Autobusy Częstochowską jadą już w obie strony. Jeden z przystanków nieczynny

2022-08-17 10:00:00 red. za Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza informuje, że w związku z zakończeniem przebudowy ulicy Częstochowskiej od dnia 17 sierpnia br. (środa) autobusy KLA będą jechały w obu kierunkach.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
Od dnia 17 sierpnia br. (środa) autobusy linii nr:
 
 3A, 3B, 3C, 3D – na odcinku od Ronda Ptolemeusza do skrzyżowania z ulicą Budowlanych kursować będą ulicą Częstochowską;
– 9 – kursować będą przez ulicę Kordeckiego.
 
Przystanek Kalisz, Częstochowska Rypinek 05 będzie nieczynny do odwołania. Wyznaczono przystanki tymczasowe.

Dla autobusów linii nr 3A, 3B, 3C, 3D jadących z centrum miasta został ustawiony przystanek tymczasowy na ulicy Częstochowskiej przed rondem Ptolemeusza. Natomiast dla autobusów linii nr 9 jadących w kierunku: Wyszyńskiego, Słoneczna przystanek tymczasowy został ustawiony na ulicy Kordeckiego, za skrzyżowaniem z ulicą Częstochowską.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować