Motoryzacja

Auto Centrum Lis dołącza do sieci Renault Pro+!

2020-10-20 10:45:28 reklama@calisia.pl

1 października salon Auto Centrum Lis w Kaliszu przy ul. Łódzkiej 71 stał się częścią sieci ekspertów Renault PRO+ wyspecjalizowanej w obsłudze firm.

Renault Pro+
Renault Pro+

Wyspecjalizowane Centrum Aut Dostawczych

Renault PRO+ to unikalna koncepcja, pozwalająca klientom flotowym znaleźć w jednym miejscu wszystko to, czego potrzebują. Dzięki wykwalifikowanej i zaangażowanej załodze, salon pomaga stworzyć rozwiązania idealnie dostosowane do potrzeb biznesu. Co to oznacza? Centrum Aut Dostawczych oferuje doradztwo i pomoc w momencie zakupu aut dostawczych, profesjonalną obsługę w zakresie modyfikacji pojazdu na potrzeby działalności, dużą dostępność modeli do jazd testowych, a także korzystne finansowanie i ubezpieczenie.

Serwis na poziomie Pro+

Sieć Renault Pro+ to także sporo nowości w obsłudze serwisowej dla klientów flotowych i przedsiębiorców. Jedną z największych zmian to wydłużone godziny otwarcia serwisu. Od poniedziałku do piątku serwis działa w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 - 14.00, dzięki czemu nawet najbardziej zapracowanym uda się znaleźć odpowiedni moment na przegląd. Ponad to poszerzyła się gama samochodów zastępczych od Renault Clio po Renault Master, po to by nie tracić czasu pracy samochodu dla firmy. Serwis Renault w Kaliszu dysponuje czterema specjalistycznymi podnośnikami dla pojazdów dostawczych, co znacznie upłynnia dostępność wizyt na serwisie. Dla klientów Renault Pro+ przygotowano również program „Karta flotowa Renault". Zakres programu to wiele korzyści skierowanych bezpośrednio do przedsiębiorców, m.in.: preferencyjne warunki zakupu części zamiennych, opon i akcesoriów, stałą stawkę za roboczogodzinę, specjalne akcje promocyjne oraz dedykowany personel Biura Obsługi Klienta do dyspozycji klienta. Aby utrzymać park samochodowy firmy w dobrym stanie technicznym przez cały okres eksploatacji stworzono atrakcyjne pakiety serwisowe - Easy Service Pro. Umowa serwisowa to wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, dzięki któremu za wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu, zgodnie z zaleceniami Renault, ochronę pogwarancyjną Formuła Non Stop PRO oraz Assistance w Europie całą dobę przez 7 dni w tygodniu, płaci się tylko raz.

Elektromobilność z Renault

Dział Renault Pro+ to również część salonu Auto Centrum Lis specjalizująca się w tematyce samochodów z napędami nisko- i zeroemisyjnymi. Odpowiadając na konieczność ochrony środowiska gama samochodów elektrycznych i hybrydowych marki Renault stale się powiększa. Poza dobrze znanym osobowym ZOE, gamę Z.E zasilają także dostawcze Kangoo i Master. W technologii hybrydowej oraz hybrydowej plug-in dostępne są Clio, Captur oraz Megane, natomiast w kolejce do premiery czekają już kolejne niskoemisyjne modele Renault. Stąd zrodziła się potrzeba stworzenia działu wyspecjalizowanego w sprzedaży coraz popularniejszych „elektryków" i hybryd. Będąc częścią sieci Renault Pro+ Auto Centrum Lis to miejsce gdzie znajdziemy ekspertów w zakresie serwisu i naprawy aut elektrycznych, a w najbliższym czasie przy salonie na ulicy Łódzkiej pojawią się stacje szybkiego ładowania aut elektrycznych.

tel. +62 764 50 80

http://renault.kalisz.pl/onas/RenaultProKalisz.html

Kalisz, ul. Łódzka 71

Pon. - Pt. 8.00 - 20.00

Sb. 8.00 - 14.00

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ