Społeczne

Aplikacja "EcoHarmonogram" dostępna dla mieszkańców Kalisz. Automatycznie powiadomi o nadchodzącym terminie wywozu odpadów.

2021-09-14 13:14:37 red

Kiedy odbierane są śmieci z twojego miejsca zamieszkania? Teraz już nie musisz o tym myśleć! Eco harmonogram to aplikacja pozwalająca na pobieranie harmonogramu odbiorów odpadów komunalnych.

fot. fb/Krystian Kinastowski - Prezydent Kalisza
fot. fb/Krystian Kinastowski - Prezydent Kalisza

- Mobilna aplikacja zapewniająca mieszkańcom szybki dostęp do informacji na temat miejskiej gospodarki odpadami jest dostępna dla kaliszan. EcoHarmonogram to bezpłatne narzędzie, przez które sprawdzimy terminy odbioru odpadów, zasady prawidłowej segregacji, wyszukamy najbliższy PSZOK oraz inne miejsca odbioru np. leków, odpadów budowlanych czy niebezpiecznych. Aplikacja pozwala zgłaszać nielegalne wysypiska, podaje stan powietrza w mieście, zawiera materiały edukacyjne. Kaliszanie, którzy nie korzystają ze smartfonów nadal będą mogli korzystać z informacji na stronie miasta oraz Zakładu Orli Staw - informuje na swoim profilu facebookowym Krystian Kinastowski prezydent Kalisza.

Eco harmonogram to aplikacja pozwalająca na pobieranie harmonogramu odbiorów odpadów komunalnych dla twojego adresu zamieszkania w gminach, które przystąpiły do programu Eco Harmonogram.

Aplikacja pobierze harmonogram dla Twojego adresu zamieszkania dzięki czemu nie musisz wyszukiwać swojego harmonogramu na stronach gminy lub firm odbierających odpady.
Eco harmonogram automatycznie pobierze również nowe harmonogramy jak i na bieżąco będzie aktualizować wszelkie zmiany harmonogramu dla Twojego adresu zamieszkania.

Aplikacja automatycznie powiadomi cię o nadchodzącym terminie wywozu odpadów.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ