Anna Sikora na Litwie

2011-02-21 08:05:50 Aga

W miniony weekend podczas turnieju na Litwie Anna Sikora, zawodniczka klubu Arkadia Kalisz zmierzyła się z Liubove Mackevičiene (Titanas Kaunas) w formule muay thai w klasie C (WMC) 3x2 min.

Anna Sikora
Anna Sikora
Na Litwę Ania pojechała w towarzystwie menagera Piotra Mikołajczyka oraz trenera Arkadiusza Wełny.
Walka Ani rozpoczynała się w sobotę, o godz. 17:00.
Sikora zaczęła walkę spokojnie. W połowie pierwszej rundy po silnym uderzeniu łokciem Litwinka została po raz pierwszy liczona. Do końca pierwszej rundy walka przebiegała w bardzo szybkim tempie. Anna Sikora używała bardzo dużo technik bokserskich oraz lewych middle i front kick'ów. Na początku drugiej rundy Litwinka zaczęła agresywnie, chcąc odrobić straty z pierwszego starcia. W drugiej połowie rundy Anna Sikora rozpoczynając lewym prostym wykonała kilka technik bokserskich kończąc prawym kolanem. Bardzo mocno rozbiła lewą nogę Litwinki. Pod koniec rundy Ania zachodząc swoją przeciwniczkę wykonała swoją koronną technikę: tzw. "Saszy cepem". Posłała Litwinkę na deski. Przeciwniczka została wyliczona, lecz z narożnika sekundant Marius Jesiunas rzucił ręcznik i tym samym zakończył walkę - mówi Arkadiusz Wełna.
Turniej został profesjonalnie przygotowany. Sala wypełniona była po brzegi. Kibice dopingowali zarówno Litwinom, Białorusinom, jak i Polakom.
Anna Sikora w najbliższym czasie wystąpi w Mistrzostwach Polski seniorek w boksie w kat. 57kg. Reprezentować będzie barwy Gwardii Wrocław.
Najbliższa walka Ani w formule muay thai w klasie B odbędzie się w
Rumunii z Adrianą Tatu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ