Społeczne

Anna i Maciej zostali rodzicami bliźniaków. Jak mogą zwiększyć przestrzeń w domu i go przeorganizować?

2022-09-15 12:03:52 reklama@calisia.pl

Narodziny dziecka to ogromna rewolucja w życiu każdej pary. Zmieniamy swoje priorytety, przewartościowujemy wszystko, musimy przeorganizować swoją przestrzeń w mieszkaniu czy domu. Potrzebne jest specjalne miejsce dla nowego członka rodziny. Jak odpowiednio się przygotować i co zrobić z nadmiarem rzeczy czy mebli?

pexels
pexels

Z nową sytuacją życiową i podwójnym szczęściem spotkali się niedawno poślubieni Anna i Maciej, którzy zostali rodzicami bliźniaków - Piotra i Kamila. Jedno dziecko to już rewolucja, a dwójka - to podwójne wyzwania. Czas na wielkie zmiany w ich codziennym życiu i całej rodzinie. To, co było do tej pory było ważne schodzi na dalszy plan. Wszystko trzeba przewartościować.

Zmiany dotyczą również przestrzeni mieszkania czy domu.  Trzeba wstawić dwa łóżeczka, dodatkowe komody, czy szafy na ubrania, środki do pielęgnacji, pampersy. Pojawią się też zabawki, maty edukacyjne, chodaki, bujaki, wózek. Nie można zapomnieć do komfortowej przestrzeni dla mamy, która ma teraz najważniejsze zadanie karmienia i opieki nad synami. Pewnie nie obejdzie się bez wygodnego fotela dla niej. Podsumowując - będziemy potrzebowali sporo nowej przestrzeni!

Nie każdy od razu przeprowadzi się do większego mieszkania czy domu. To duże i drogie przedsięwzięcie, tym trudniejsze kiedy na świat przyszły dzieci. Trzeba zorganizować odpowiednio miejsce, w którym już się zadomowiliśmy. Zrezygnować z niektórych mebli, przechować rzeczy, które akurat nie są nam w tym czasie potrzebne. Jak prosto zachować porządek i ład oraz zaoszczędzić przestrzeń? Z pomocą przychodzi Stokado!

Teraz wszystkie cenne dla nas sprzęty, meble, rzeczy, pamiątki możemy przechować w prosty sposób wynajmując powierzchnie magazynowe w Stokado Self Storage w Kaliszu!

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

 
 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować