Kultura

Andrzejki w Filharmonii Kaliskiej

2019-11-21 13:00:00 Błażej Krawczyk

Filharmonia Kaliska zaprasza 29 listopada na muzyczne Andrzejki. Propozycja Filharmonii Kaliskiej może być doskonałym wstępem do wieczoru andrzejkowego, pełnego zabawy i wróżb. W programie koncertu znalazły się przeboje muzyki rozrywkowej w wykonaniu muzyków solistów Filharmonii Kaliskiej.

fot. BK
fot. BK

Zespół Khaleesi Brass powstał niedawno, a zatem w tym składzie nie ma wielkiego dorobku artystycznego. Nie można tego jednak powiedzieć o jego członkach, bowiem stanowią oni oryginalną mieszankę umiejętności technicznych i wrażliwości muzycznej. Z zespołem gościnnie wystąpi Romuald Boguszewicz, perkusista kaliskiej orkiestry.

ANDRZEJKI W FILHARMONII
KHALEESI BRASS. ROZRYWKA Z BLASKIEM

29 listopada 2019
Sala koncertowa Filharmonii Kaliskiej
godz. 19:30

Kwintet dęty Khaleesi Brass
w składzie:
Krzysztof Kwiatkowski - trąbka
Wojciech Musiał - trąbka
Katarzyna Kwiatkowska - waltornia
Olof Knockenhauer - puzon
Przemysław Chmielewski -  euphonium

Romuald Boguszewicz - perkusja (gościnnie)

bilety:
normalny: 40 zł
ulgowy: 30 zł
melomani do lat 18 - 10 zł
rezerwacja pod numerem telefonu 62 757 07 48

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ