Polityka

Andrzej Duda odwiedzi Kalisz 1 maja?

2020-03-04 14:00:00 red

Podobnie jak w 2016 roku prezydent Andrzej Duda może odwiedzić Kalisz i wziąć udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Robotników do św. Józefa organizowanej przez regionalną NSZZ “Solidarność”. Jak przekonuje poseł PiS Jan Mosiński decyzja jeszcze nie zapadła, ale prezydent w kampanii na pewno odwiedzi Kalisz.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

- Wiem, że przewodniczący Solidarności Południowa Wielkopolska wystosował zaproszenie dla prezydenta Andrzeja Dudy aby przyjechał do Kalisza 1 maja – mówi poseł PiS Jan Mosiński - Jeżeli udałoby się  pogodzić uroczystości z obecnością w tym dniu pana prezydenta i spotkania z mieszkańcami miasta to byłoby fajne połączenie. Natomiast nie wiem czy to się wydarzy, ale bez wątpienia pan prezydent odwiedzi Kalisz w ramach kampanii wyborczej. Będzie to na pewno dobre spotkanie służące do podsumowanie pięciu lat kadencji – dodaje.

Prezydent Andrzej Duda w 2016 roku wziął udział w XXIV Ogólnopolskiej Pielgrzymce Robotników do św. Józefa. W bazylice modlił się wraz z robotnikami, a po nabożeństwie złożył wiązankę kwiatów przed pomnikiem św. Jana Pawła II.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ