Polityka

Andrzej Duda odwiedzi Kalisz 1 maja?

2020-03-04 14:00:00 red

Podobnie jak w 2016 roku prezydent Andrzej Duda może odwiedzić Kalisz i wziąć udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Robotników do św. Józefa organizowanej przez regionalną NSZZ “Solidarność”. Jak przekonuje poseł PiS Jan Mosiński decyzja jeszcze nie zapadła, ale prezydent w kampanii na pewno odwiedzi Kalisz.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

- Wiem, że przewodniczący Solidarności Południowa Wielkopolska wystosował zaproszenie dla prezydenta Andrzeja Dudy aby przyjechał do Kalisza 1 maja – mówi poseł PiS Jan Mosiński - Jeżeli udałoby się  pogodzić uroczystości z obecnością w tym dniu pana prezydenta i spotkania z mieszkańcami miasta to byłoby fajne połączenie. Natomiast nie wiem czy to się wydarzy, ale bez wątpienia pan prezydent odwiedzi Kalisz w ramach kampanii wyborczej. Będzie to na pewno dobre spotkanie służące do podsumowanie pięciu lat kadencji – dodaje.

Prezydent Andrzej Duda w 2016 roku wziął udział w XXIV Ogólnopolskiej Pielgrzymce Robotników do św. Józefa. W bazylice modlił się wraz z robotnikami, a po nabożeństwie złożył wiązankę kwiatów przed pomnikiem św. Jana Pawła II.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ