Z dowozem, na wynos, lokalnie

Alkohole i wina świata z dowozem

2020-03-20 18:47:42 redakcja

Informujemy w tym dziale o wszelkich usługach które można realizować w Kaliszu online lub przez telefon. Oto kolejna możliwość: wina i alkohole z dowozem.

Zewnetrze Salonu
Zewnetrze Salonu

Salon M&P Alkohole i Wina Świata, Kalisz ul. Zamkowa 14, jest czynny od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do 20:00 a w sobotę od 10:00 do 16:00

Zachęcamy do odwiedzin naszego salon lub kontaktu z naszymi doradcami celem konsultacji oraz do składania zamówień:

- mailem całodobowo - e-mail: kaliszzamkowa@wina-mp.pl

- przez Facebook całodobowo - M&P Alkohole i Wina Świata - Salon Kalisz

- telefonicznie od 10:00 do 20:00 - tel. 690 489 641

Darmowe dostawy realizujemy na terenie Kalisza i do 10km przy zamówieniach powyżej 50 zł,

Płatności - gotówką lub przelewem (dostawa po weryfikacji płatności).

Państwa zamówienie dostarczymy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ