Sport

Alicja Tchórz ze złotym medalem Mistrzostw Polski

2021-04-29 11:30:00 red

Pochodząca z Kalisza Alicja Tchórz zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym.

fot. fb/Alicja Tchórz
fot. fb/Alicja Tchórz

Podczas pierwszego dnia rozgrywanych w Lublinie Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców reprezentująca MKS Juvenię Wrocław kaliszanka Alicja Tchórz była najlepsza na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, jednocześnie poprawiając swój rekord życiowy. Srebro wywalczyła Kornelia Fiedkiewicz również reprezentująca MKS Juvenię Wrocław, a na najniższym stopniu podium stanęła Anna Dowgiert z KS Warty Poznań.

- Tego jeszcze w mojej 20-to letniej karierze nie grali. Złoty medal i rekord życiowy na 50m stylem dowolnym (25.23) na Mistrzostwach Polski. Stara ale jara. Jutro obracamy się na plecy - pisze na swoim profilu facebookowym Alicja Tchórz.

Tego jeszcze w mojej 20-to letniej karierze nie grali😜 🥇Złoty medal i rekord życiowy na 50m stylem dowolnym (25.23) na...

Opublikowany przez Alicję Tchórz Środa, 28 kwietnia 2021
 

50 m stylem dowolnym kobiet:

  1. TCHÓRZ Alicja, MKS Juvenia Wrocław 25.23
  2. FIEDKIEWICZ Kornelia, MKS Juvenia Wrocław 25.31
  3. DOWGIERT Anna, KS Warta Poznań 25.45

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ