Społeczne

Akcja Letniego Wypoczynku w Niepublicznym Przedszkolu „Zielone Łąki” w Kaliszu

2022-08-06 10:00:00 red za PSSE w Kaliszu

Pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu z Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Elżbieta Wojtyła i Agnieszka Stępniak 3 sierpnia w ramach „Akcji Letniego Wypoczynku” przeprowadziły na terenie Niepublicznego Przedszkola „Zielone Łąki” w Kaliszu dla dzieci i opiekunów pogadankę na temat „Zdrowe i bezpieczne wakacje”.

fot. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kaliszu
fot. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kaliszu

Podczas akcji omówiły m.in. tematy dotyczące bezpieczeństwa, higieny osobistej i higieny jamy ustnej, racjonalnego odżywania i aktywności fizycznej, profilaktyki chorób odkleszczowych, a także przeprowadziły instruktaż „Jak prawidłowo myć zęby?”.

Na zakończenie wszystkie dzieci biorące udział w spotkaniu otrzymały ulotkę „Mam zdrowe zęby!”

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować