Biznes

Agnieszka Domagała - "Diamenty Kobiecego Biznesu - Kobiety, które zmieniają świat"

2019-10-17 11:27:48 reklama@calisia.pl

11 października odbyła się premiera książki "Diamenty Kobiecego Biznesu - Kobiety, które zmieniają świat". Do projektu została zaproszona Dyrektor Hotelu Kristoff - Agnieszka Domagała.

fot. Calisia.pl
fot. Calisia.pl

„Diament to twardy kamień, który tworzy się z pracy nad sobą”.

Agnieszka Domagała pełni rolę dyrektora zarządzający w Hotelu Kristoff w Łaszkowie oraz dyrektora generalnego spółki Chenczke Energy działającej w branży uznawanej za typowo męską tj.  w branży paliwowej (zarządza 5 stacjami paliw pod logo Orlen i BP).

Specjalizuje się w całościowym, angażującym zmysły kreowaniu wydarzeń, wraz z swoim zespołem organizuje eventy skierowane dla kobiet, gdzie zaprasza m.in. takie osoby jak Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, Pani Dorota Wellman w ramach projektu #byckobietaontour. Agnieszka Domagała jest także organizatorką  targów ślubnych  z udziałem Izabeli Janachowskiej, kolacji tematycznych na przykład  „kolacji w pomidorowym raju” wśród zapachu pomidorów na szklarni,  „Dzikiej Kolacji” wśród drzew i „Kolacji w stylu PRL-u”.  Hotel Kristoff organizuje rocznie setki wesel, uroczystości rodzinnych i wszelakich konferencji.

Agnieszka Domagała cały czas się dokształca w dziedzinach rozwoju osobistego, budowania zespołów, w sprzedaży. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Absolwentka studiów podyplomowych w SGGW na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji oraz Nowoczesnej Organizacji i Zarządzania w Gastronomii. Ukończyła wiele prestiżowych szkoleń, kursów i warsztatów m.in. wedding planera.  Trener Mentalny. Żona i mama Jasia i Marysi.


Książka "Diamenty Kobiecego Biznesu - Kobiety, które zmieniają świat" to wyjątkowy projekt stworzony przez ponad 100 kobiet biznesu❗

To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy być częścią tego przedsięwzięcia.

Jest to zbiór niezwykłych wywiadów przeprowadzonych przez Ilona Joanna Adamska- autorkę wielu książek, właścicielkę agencji wydawniczo-promocyjnej, redaktorkę naczelną Law Business Quality i wiele, wiele więcej.

Książka bez dwóch zdań będzie niezwykłym źródłem inspiracji dla każdej z nas. Historie zebrane w książce - to autentyczne i szczere relacje z życia kobiet prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa. Kobiet, które pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych, które udowadniają, że ciężka praca, jasno określony cel i wytrwałość są gwarancją sukcesu. 

Agnieszka Domagała również otrzymała statuetkę „ za odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań oraz wiarygodnej marki”.

- Wierzę w moc wspólnego działania oraz w projekty dające przestrzeń i szansę na ujawnienie potencjału i prezentację talentów, możliwości i swojego kawałka świata, który dla innych może stanowić inspirację, lekcję, przestrogę lub nadać nowy kierunek. Dziękuję Ilona Joanna Adamska, że zaprosiła mnie do dołożenia swojej malutkiej cegiełki do czegoś cennego, co poniesie w świat wartość, bo to co dzielimy zyskuje, a książki były i będą dla mnie jedną z najcenniejszych mediów propagowania wartości, nawet wobec kryzysu czytelnictwa. Ten projekt to wyjątkowa okazja do integracji środowiska biznesowego i ekspozycja Diamentów Kobiecego Biznesu w prestiżowym magazynie -

                                                                                                - mówi Agnieszka Domagała.

Ponad 350 osób pojawiło się w piątkowy wieczór, 11 października, w modnym warszawskim klubie LOFT44 na finale 3. edycji plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu 2019 połączonego z 4. urodzinami magazynu Law Business Quality.

Wieczór uświetnił występ zespołu Blue Café, który otrzymał tego dnia specjalną statuetkę ZESPÓŁ BEZ GRANIC.

A już dzisiaj tj. 17 października w Hotelu Kristoff kolejne niesamowite spotkanie dla kobiet.

Agnieszka Domagała przeprowadzi rozmowę z Karoliną Cwaliną – Stępniak autorką książek „Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj/ działaj/ nie marudź, #Girlstalk oraz premiera wczorajszej książki; „Wszystko zaczyna się w głowie. A kończy, gdy nie działasz”.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ