Biznes

ADECON uczy polską branżę logistyczną. New Era is loading - Kongres eLOGISTICS2021

2021-06-28 12:36:48 reklama@calisia.pl

"Szybko, dobrze i tanio? Logistyka dla wymagających" – to temat prelekcji Cezarego Ewertowskiego, wiceprezesa firmy ADECON podczas Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS2021, który odbył się niedawno online.  Kongres to blisko 50 eksperckich wystąpień i ponad 350 uczestników.

fot. ADECON
fot. ADECON

15. edycja Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS2021 odbyła się pod hasłem „New Era is loading”. Spotkanie przedsiębiorców z branży logistycznej i wymiana doświadczeń - to inspiracja do dalszego rozwoju, pomysł na przezwyciężenie biznesowych problemów i wiele cennych, nowych kontaktów.

Swoje wystąpienie podczas Kongresu miał Cezary Ewertowski wiceprezes firmy ADECON. Turbulencje, z którymi mamy do czynienia w globalnych łańcuchach dostaw, dla jednych są szansą, kiedy inni widzą w nich jedynie zagrożenia. Dlaczego zwinność jest tak ważna w tych dynamicznych czasach? Jak możemy sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom przyszłości i tworzyć naprawdę dopasowane rozwiązania dla wyjątkowo wymagających klientów, będąc niewielkim operatorem logistycznym? - mówi Cezary Ewertowski.

ADECON jest operatorem logistycznym wyspecjalizowanym w obsłudze ładunków niebezpiecznych i w temperaturze kontrolowanej. Firma posiada własną flotę transportową, magazyny, skład celny, depot kontenerowy, agencje celne, poprzez sieć partnerów realizuje przewozy na całym świecie.

ADECON z siedzibą główną w Dębe k.Kalisza działa na rynku od 2007 r. posiada biura w: Gdyni, Wrocławiu, Warszawie, Hamburgu i Berlinie.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ