Ach co to był za koncert!!!

2011-12-19 15:31:39 M.S

W niedzielę 18.12.2011 o godz. 18.00 w restauracji Bursztyn odbył się wigilijny koncert kolęd w wykonianu uczniów Szkoły MUSIC STORE.

Tak jak co roku uczniowie Szkołu MUSIC STORE przygotowali dla kaliskiej publiczności pełen wzruszeń konert najpiękniejszych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Widzowie usłyszeli 15 utworów w znanych i całkiem nowych aranżacjach. Piękna, zimowa scenografia, nastrojowe światła, zapach słodkich pierników i świerkowych gałązek wprowadził widownie w prawdziwy świąteczny nastrój. Ponad to publiczność miała okazję wysłuchać najbardziej wzruszających fragmentów "Opowieści Wigilijnej" Ch.Dickensa oraz zobaczyć etiude taneczną w wykonaniu zespołu Maludy. Na zakończenie zespół instrumentalny wraz z wokalistkami wykonał utwór "Jest taki dzień". Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła artystów gorącymi brawami i przyłaczyła się do wspólnego kolędowania.
Duże gratulacje za piękny koncert składamy Pani Dyrektor Izoldzie Huchli oraz wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do koncertu. A już jutro zapraszamy do obejrzenia foto relacji z koncertu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować