Społeczne

8 sierpnia - Festyn charytatywny dla Sandry

2020-07-29 13:00:00 BK

W sobotę, 8 sierpnia, w miejscowości Szałe odbędą się Połowinki dla małej Sandry Wolniak, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. Zapraszamy wszystkich do udziału - będzie sporo atrakcji!

fot. FB Armia Sandry
fot. FB Armia Sandry

Zamki dmuchane, malowanie buziek, animacje dla dzieci, iluzjonista, kiermasz ciast i wiele innych atrakcji będzie czekało zarówno na młodszych jak i starszych mieszkańców Kalisza oraz regionu podczas festynu charytatywnego dla małej Sandry Wolniak w miejscowości Szałe. Zapraszamy od godziny 15:00!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/965748937181080/

Organizatorami są: Fundacja Klucz z Kalisza i Fundacja Inicjatywa dla Opatówka.


Rodzice apelują o pomoc dla niej. Liczy się każde wsparcie! Trwa specjalna akcja #SandraChallenge! Sandra Wolniak ma 6 miesięcy i mieszka w Niedźwiadach koło Kalisza. Krótko po urodzeniu zdiagnozowano u Sandry rdzeniowy zanik mięśni (SMA typu 1 – najgroźniejsza postać). To podstępna i okrutna choroba zabija powoli, atakuje mięśnie rąk, nóg, mięśnie oddechowe i na końcu serce. Ratunkiem dla niej jest terapia genowa, jednakże to koszt rzędu 10 mln zł. Trwa specjalna zbiórka na leczenie Sandry. Liczy się każda cegiełka!

Specjalna zbiórka środków na lek dla Sandry odbywa się na stronie: https://www.siepomaga.pl/sandra

Grupa licytacyjna: https://www.facebook.com/groups/221721595645197/?fref=nf
Blog pomocowy: https://www.facebook.com/Teraz-dla-Sandry-pokonać-SMA1-109170417364720/
Instagram: https://instagram.com/sandra_sma1?igshid=lzsnp5ol8wec

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ