7. Kaliskie Forum Biznesu oficjalnie otwarte [zdjęcia]

2022-11-16 13:00:00 red

16 listopada w siedzibie Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości rozpoczęło się 7. Kaliskie Forum Biznesu. Trzydniowe wydarzenie otworzyli Zuzanna Szczudlik prezes Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Tomasz Gałęzka prezes Regionalnej Izby Gospodarczej. Ważnym momentem było podpisanie przez organizatorów Forum porozumienia o współpracy z Cechem Rzemiosł Budowlanych i Różnych w Kaliszu.

fot. MW
fot. MW

Zuzanna Szczudlik prezes Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości na samym początku podkreśliła jak ważne jest to spotkanie szczególnie i to, że odbywa się w trybie stacjonarnym, a nie online – 7. Kaliskie Forum Biznesu jest organizowane wspólnie z Regionalną Izbą Gospodarczą w Kaliszu z czego się bardzo cieszymy – mówi prezes KIP. Hasłem Forum jest „Przetrwać kryzys”- Nie ma bardziej prawdziwego powiedzenia dzisiaj jak to, że „jedyną pewną rzeczą w naszym życiu jest zmiana” i ta zmiana cały czas następuje. Jesteśmy w obliczu kryzysu – kryzysu energetycznego, kryzysu spowodowanego przez pandemię , a teraz wojnę w Ukrainie i zmiany klimatyczne. Mam nadzieję, że dzisiejsze prelekcje stworzą nową perspektywę i dostarczą państwu ciekawych informacji i refleksji, a być może będą odpowiedzią na pytania które się u państwa pojawiają – zwracała się do zebranych prezes Zuzanna Szczudlik.

- Jako Regionalna Izba Gospodarcza mamy jeden cel – łączyć przedsiębiorców i wspierać biznes - Tomasz Gałęzka prezes Regionalnej Izby Gospodarczej – Spróbujmy ze sobą porozmawiać. Rozmawiajmy i spróbujmy znaleźć takie rozwiązania, które ułatwią nam prowadzenie biznesu. Nieustająco zarządzamy kryzysem, cały czas walczymy o to żeby przetrwać na rynku – dodaje.

Zadaniem RIG jest współpraca, dlatego podczas inauguracji 7. KFB uroczyście podpisano porozumienia o współpracy Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Regionalnej Izby Gospodarczej z Cechem Rzemiosł Budowlanych i Różnych w Kaliszu.

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować