Społeczne

6. Kaliskie Forum Biznesu w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości za nami

2021-11-20 09:00:00 red

Od 17 do 19 listopada w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 odbywało się 6. Kaliskie Forum Biznesu. Wśród zaproszonych gości był m.in. Adam Abramowicz Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

fot. IB
fot. IB

Idea Kaliskiego Forum Biznesu powstała w 2016 roku. Od samego początku wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedstawicieli sektora mikro oraz małych przedsiębiorstw miasta Kalisza, a także subregionu kaliskiego. - Za nami trzy dni inspirujących wystąpień i warsztatów w ramach których eksperci i praktycy podzielili się wiedzą na temat zmian podatkowych w ramach planu „Polski Ład”, zarządzania firmą z wykorzystaniem Modelu Biznesowego Canvas oraz mediacji i sposobu rozwiązywania konfliktów w sferze interesów – informuje Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

Podczas Forum Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz przedstawił „Dziesiątkę Rzecznika MŚP. Propozycje korzystnych zmian w rządowym planie „Polskiego Ładu„” - szczegóły planu - TUTAJ.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ