5. Charytatywny Bieg Tulipanów [Zdjęcia]

2022-05-21 14:00:00 red

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w piątym już Charytatywnym Biegu Tulipanów, którego organizatorami byli Klub Biegacza „Baster Team” Kalisz oraz Fundacja „Bread of Life” .

fot. MW
fot. MW

Celem imprezy było zwrócenie uwagi na osoby niepełnosprawne i znoszenie barier społecznych oraz integracja osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi uczestnikami biegu. - Jest to charytatywna impreza bez ściągania. Biegamy już od pięciu lat – mówi Przemysław Caruk z Klubu Biegacza „Baster Team”. Łącznie bieg trwa dwie godziny, a każdy uczestnik pokonuje dowolną ilość okrążeń – Przede wszystkim mamy się dobrze bawić i integrować - dodaje P. Caruk.

Pieniądze zbierane podczas Biegu zostaną przekazane na Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Kaliszu – Według informacji uzyskanych od rady rodziców największą potrzebą jest naprawa przeciekającego dachu na sali gimnastycznej. Poza pieniędzmi zbieranymi do puszki zapadła decyzja, że z puli Michaliny przekażemy 10 tysięcy złotych na naprawę tego dachu – mówi Tomasz Jeżyk z Fundacji Bread of Life

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować