4. Urodziny Salonu Recman w Kaliszu

2022-06-13 07:30:00 reklama@calisia.pl

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

W dniach 23-26 czerwca marka Recman będzie świętować czwartą rocznicę otwarcia swojego Salonu w Kaliszu. Z tej okazji organizujemy Konkurs, w którym można wygrać niezwykłe nagrody. Zapraszamy do udziału!

fot. Recman
fot. Recman

Znana na rynku od 1986 roku firma Recman - to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, a także bielizna, obuwie oraz stylowe akcesoria.

Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

 

Uwaga Konkurs!

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman

  • 2 nagroda: spinki Recman

  • 3 nagroda: krawat

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie:

Jak powinien ubrać się elegancki mężczyzna latem? 

Odpowiedź prosimy przesyłać na adres mailowy konkurs@calisia.pl w temacie wpisując Recman (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko).

Czekamy do 22 czerwca do godziny 15.00! Nagrodzimy trzy najciekawsze, najbardziej kreatywne i trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. 

Zapraszamy także do polubienia fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).

 

Salon Recman

Galeria Amber, ul. Górnośląska 82, Poziom 1

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 - 21:00

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować